Rankingi po sezonie prawdę mówią – Jest trochę miejsc w dziesiątce

Zakończony sezon w tenisie stołowym skłania do podsumowań. Jest to dyscyplina indywidualna, więc odzwierciedleniem pozycji każdego zawodnika w hierarchii krajowej jest miejsce rankingu. Niedawno PZTS zaprezentował aktualne zestawienie. W kat. młodzieżowej prowadzi Michał Korycki (Ostródzianka), we kadetach czwarta jest Maja Mańkiewicz, a trzeci Kamil Urbanowicz (oboje Warmia Lidzbark Warmiński).

Wysoko ( w pierwszej dziesiątce) w hierarchii są: Monika Pietkiewicz, Maja Krzewicka (Warmia), Karol Szarmach, Adrian Więcek, Kacepr Petaś (Ostródzianka)

Seniorki

1. GRZYBOWSKA Katarzyna 1989-04-30 MKSTS Polkowice dolnośląskie 975

2. SZYMAŃSKA Antonina 1983-04-16 GLKS Nadarzyn mazowieckie 945

3. PARTYKA Natalia 1989-07-27 SKTS Sochaczew mazowieckie 900

4. ŁUCZAKOWSKA Daria 1984-05-20 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 811

5. SMĘTEK Marta 1986-07-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 740

6. PIETKIEWICZ Monika 1983-01-29 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 710

………………………………………………….

24. KRZEWICKA Maja 1993-03-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 471

64. STRAMOWSKA Małgorzata 1992-06-03 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 301

75. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 282

96. GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 259

Seniorzy

1. SUCH Bartosz 1983-03-16 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 920

2. GÓRAK Daniel 1983-10-09 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 898

3. FERTIKOWSKI Paweł 1990-11-12 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 890

4. LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02 KU AZS POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ Rzeszów podkarpackie 770

5. GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20 ZKS Drzonków lubuskie 770

6. KOSOWSKI Jakub 1982-12-26 TTS POLONIA Bytom śląskie 749

…………………………………………

10. SZARMACH Karol 1987-11-09 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 699

24. MALICKI Szymon 1988-12-20 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 453

29. WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 420

54. KORYCKI Michał 1993-11-02 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 325

103. GARBINO Piotr 1993-01-17 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 252

Młodzieżówki

1. KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 330

2. WABIK Sandra 1995-10-22 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 305

3-4.KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09 MRKS Gdańsk pomorskie 280

3-4 URBAŃCZYK Anna 1993-08-21 LKS 45 Bujaków-Mikołów śląskie 280

5-8. JABŁOŃSKA Kinga 1994-05-15 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 245

5-8 NOWACKA Paulina 1994-02-28 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 245

5-8 NOWOCIN Katarzyna 1994-06-08 KU AZS AJD Częstochowa śląskie 245

5-8 ŻBIKOWSKA Monika 1995-05-25 GLKS Nadarzyn mazowieckie 245

……………………………………….

9-12. KRZEWICKA Maja 1993-03-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 205

17-24. CZARNOMSKA Alicja 1993-10-19 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 140

Młodzieżowiec

1. KORYCKI Michał 1993-11-02 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 330

2. WITKOWSKI Antoni 1994-02-02 GLKS Nadarzyn mazowieckie 305

3-4. KULPA Konrad 1994-12-02 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 280

3-4 SANKOWSKI Marcin 1995-08-28 UKTS ALFA Radzyń Podlaski lubelskie 280

5-8. BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 GLKS Nadarzyn mazowieckie 245

5-8.BURGER Dariusz 1994-08-12 TKS GRANIT Strzelin dolnośląskie 245

5-8.DZIKOWSKI Mateusz 1994-04-20 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 245

5-8. WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko- 245

…………………………….

17-24 GARBINO Piotr 1993-01-17 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 140

49-64.BOJANOWSKI Krzysztof 1994-11-02 EKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 100

49-64 REPEĆ Szymon 1994-05-26 EKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 100

Juniorki

1. BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 690

2. FALARZ Aleksandra 1996-01-24 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 654

3. KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 640

4. LALAK Karolina 1998-06-08 UPKS ARKA Ryki lubelskie. 611

5. GALUS Katarzyna 1998-02-21 LUKS Skrzyszów małopolskie 600

6. KRZYSIEK Paulina 1996-08-12 KTS OPTIMA Lublin lubelskie. 591

………………………………………………………………….

35. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 281

38. BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 280

41. GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 270

89. ŻUKOWSKA Paulina 1998-04-22 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 199

100. KONDRACKA Marika 1998-01-07 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 191

Juniorzy

1. ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie. 760

2. FOLWARSKI Jakub 1996-05-03 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 670

3. BADOWSKI Marek 1997-06-23 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz kujawsko-pomorskie 594

4. KREFT Damian 1996-12-17 MRKS Gdańsk pomorskie 581

5. TOMASZUK Tomasz 1997-12-29 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 575

6. KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 568

………………………………………………

24. URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko- 315

26. SZEWCZYK Szymon 1997-12-05 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 310

51. JARMOŁOWICZ Kamil 1996-11-05 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 250

94. FERENC Piotr 1996-01-22 MUKS PIŁECZKA Pisz warmińsko-mazurskie 197

96. BARBACHOWSKI Jacek 1998-10-18 MLKS OSTRÓDZIANKA warmińsko-mazurskie 193

Kadetki

1. ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 555

2. ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 550

3. UCHNAST Agata 1999-07-24 MKS ROKITA Brzeg Dolny dolnośląskie 438

4. MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 434

5. KOSMAL Kinga 1999-08-16 UKS PŁOMIEŃ Limanowa małopolskie 420

6. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 420

……………………………………………..

44. GÓRECKA Dominika 2000-02-29 LUKS WARMIA Lidzbark warm.warmińsko-mazurskie 234

63. GRZEBSKA Aleksandra 2000-11-01 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 200

87. KONDRACKA Dominika 1999-10-01 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurski 165

88. CIEŚNIEWSKA Julia 2001-11-14 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 165

Kadeci

1. WERECKI Aleksander 1999-02-14 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie. 570

2. NALEPA Kamil 1999-02-05 ZKS Drzonków lubuskie 520

3. URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 455

4. MAJCHRZAK Adrian 1999-11-08 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 439

5. LIS Daniel 1999-08-17 UKS Olesno małopolskie 436

6. KAPIK Krzysztof 1999-05-03 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 425

………………………………………….

8. PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 399

19. CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 LUKS WARMIA Lidzbark Warm warmińsko-mazurskie 293

23. CHOJNACKI Jakub 1999-01-02 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 285

26. KAWIAK Krystian 1999-11-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 272

65. MICHALAK Paweł 2000-02-08 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 190

72. ŻEBROWSKI Jędrzej 2000-03-22 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 181

104. KURGAN Jakub 2000-04-14 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 157

Młodziczki

1. WĘGRZYN Anna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 430

2. WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 UKS MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 387

3. SOKOŁOWSKA Joanna 2001-03-15 UKS KOKIS Kolno podlaskie 375

4. BARTOSZEK Julia 2001-06-11 KTS MOKSiR Zawadzkie opolskie 365

5. BŁAŻEJEWICZ Zuzanna 2001-01-13 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 340

6. MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 333

………………………………………………………………

47. CIEŚNIEWSKA Julia 2001-11-14 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 172

71. ŁUSZCZYŃSKA Joanna 2001-05-13 MLKS CZARNI Olecko warmińsko-mazurskie 149

73. ŻUKOWSKA Aniela 2002-03-05 UKS OLIMP Kętrzyn warmińsko-mazurskie 148

84. KAWIAK Marta 2003-04-28 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 142

Młodzicy

1. KULCZYCKI Samuel 2002-08-09 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolski lubuskie. 430

2. ZANDECKI Jan 2001-01-20 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 387

3. MISZKURKA Jakub 2001-02-06 SCKiS HALS Warszawa mazowieckie 375

4. WITKOWSKI Jakub 2001-09-06 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 368

5. ZĘBALA Mateusz 2001-05-18 KS BRONOWIANKA Kraków małopolskie 330

6. OLSZEWSKI Marcin 2001-04-01 MKS EMDEK Bydgoszcz kujawsko-pomorskie 321

…………………………………………………..

41.BIELICKI Jakub 2001-03-09 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 184

63 CHOJNOWSKI Wojciech 2001-04-25 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 157

70. PREDKO Gracjan 2001-10-01 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 148

73. SADOWSKI Patryk 2001-04-02 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 144

97. KUCHARSKI Arkadiusz 2003-03-29 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 132

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Kętrzyn Lidzbark Warmiński Mrągowo Ostróda Pisanica pisz Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x