Ruszyła I liga – Morliny Ostróda pierwszym liderem, Dekorglass II wygrał w Gdańsku

Fot. morliny ostróda facebook
W piątek (11 września) zainaugurowano nowy sezon w I lidze tenisa stołowego (grupa północna). W pierwszym meczu rozgrywek (awansem) zmierzyły się dwa zespoły Morlin Ostróda. Wygrali pewnie faworyci czyli Morliny I 8:2 i była to rozgrzewka, albo przymiarka do sobotnich potyczek.  Dekorglass II Działdowo z Vrablikiem w składzie pokonał w Gdańsku AZS AWFiS II Balta 7:3. W sobotę  pierwsza drużyna Morlin pokonała RLKTS Ochman Raszków 8:2, natomiast druga ekipa poniosła porażkę na wyjeździe z KS Darz Bór Karnieszewice 2:8. Morliny I są liderem I ligi.

Morliny II Ostróda – Morliny I Ostróda 2:8

Jankowski Igor – Witkowski Jakub 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)

Kuźmicz Jakub – Sokołowski Łukasz 3:2 (3:11, 11:8, 8:11, 11:5, 11:8)

Jankowski Igor Sokołowski Łukasz 0:3 (14:16, 8:11, 8:11)

Kuźmicz Jakub – Witkowski Jakub 0:3 (5:11, 3:11, 3:11)

Kwapiś Kuba – Petaś Kacper 2:3 (11:8, 7:11, 4:11, 12:10, 8:11)

Miastowski Maksymilian – Chmiel Piotr (1:3 7:11, 9:11, 14:12, 4:11)

Kwapiś Kuba – Chmiel Piotr 1:3 (4:11, 12:10, 3:11, 14:16)

Miastowski Maksymilian – Petaś Kacper 3:1 (11:9, 5:11, 11:9, 11:3)

Jankowski Igor/Kuźmicz Jakub – Sokołowski Łukasz /Witkowski Jakub – 1:3 (3:11, 11:8, 9:11, 3:11)

Kwapiś Kuba/Miastowski Maksymilian -Petaś Kacper /Chmiel Piotr 2:3 (13:11, 11:9, 5:11, 12:14, 9:11)

Fot. nadesłane

AZS AWFiS II Balta II Gdańsk – Dekorglass II Działdowo 3:7

Mateusz Troka – Kamil Kurowski 3:0 (12:10, 11:7, 11:7)

Tomasz Fibrandt – Jiri Vrablik 0:3 (11:13, 3:11, 6:11)

Mateusz Troka – Jiri Vrablik 0:3 (3:11, 5:11, 2:11)

Tomasz Filbrdt – Kamil Kurowski 1:3 (11:6, 7:11, 6:11, 3:11)

Artur Daniel – Xu Wenliang 1:3 (4:11, 11:4, 9:11, 4:11)

Piotr Ferenc – Patryk Bielecki 3:0 (11:9, 11:9 11:8)

Artur Daniel – Patryk Lewandowski 3:0 (11:5, 11:5, 11:7)

Piotr Ferenc – Xu Wenliang 0:3 (2:11, 6:11, 8:11)

Tomasz Fibrandt/Artur Daniel, Kamil Kurowski/Xu Wenliang 0:3 (9:11, 8:11, 11:13)

Piotr Ferenc/Mateusz Troka – Patryk Lewandowski/ Jiri Vrablik 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)

Morliny I Ostróda – RLKTS Ochman Raszków 8:2

Petaś Kacper – Murawski Michał 1:3 (9:11, 11:5, 7:11, 6:11)

Witkowski Jakub – Łukaszewski Krystian 3:0 (11:4, 11:9, 12:10)

Chmiel Piotr – Murawski Michał 2:3 (11:7, 4:11, 11:5, 8:11, 7:11)

Petaś Kacper – Dworakowski Rafał 3:0 (11:8, 11:3, 11:4)

Chmiel Piotr – Dworakowski Rafał 3:0 (11:9, 11:1, 11:4)

Sokołowski Łukasz – Najder Szymon 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)

Witkowski Jakub – Najder Szymon 3:0 (11:5, 11:5, 11:4

Sokołowski Łukasz – Łukaszewski Krystian 3:0 (11:3, 12:10, 11:5)

Chmiel Piotr /Petaś Kacper – Murawski Michał /Najder Szymon 3:0 (11:5, 11:6, 11:3)

Witkowski Jakub /Sokołowski Łukasz – Dworakowski Rafał /Łukaszewski Krystian 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)

KS Darz Bór Karnieszewice – Morliny II Ostróda 8:2

Krzyżanowski Michał – Kuźmicz Jakub 3:0 (11:7, 11:4, 11:4)

Woskowicz Marcin – Miastowski Maksymilian 3:0 (11:6, 13:11, 11:8)

Krzyżanowski Michał – Miastowski Maksymilian 0:3 (12:14, 2:11, 9:11)

Woskowicz Marcin – Kuźmicz Jakub 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)

Szarmach Bartosz – Jankowski Igor 3:0 (11:3, 11:3, 11:7)

Marchlewski Marcin – Kwapiś Kuba 1:3 (7:11, 15:13, 7:11, 9:11)

Szarmach Bartosz – Kwapiś Kuba 3:0 (11:3, 12:10, 12:10)

Marchlewski Marcin – Jankowski Igor 3:0 (11:3, 11:3, 11:3)

Krzyżanowski Michał /Woskowicz Marcin – Jankowski Igor /Kuźmicz Jakub 3:1 (8:11, 11:6, 11:5, 11:6)

Szarmach Bartosz /Marchlewski Marcin – Miastowski Maksymilian /Kwapiś Kuba 3:2 (7:11, 11:7, 11:13, 11:4, 11:5)

Wyniki

ZKS Zielona Góra II – KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 6:4

MORLINY Ostróda I – RLKTS OCHMAN Raszków 8:2

ENERGA MANEKIN Toruń II – POGOŃ Mogilno 8:2

KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk II – KS DEKORGLASS Działdowo II 3:7

KS DARZ BÓR Karnieszewice – MORLINY Ostróda II 8:2

MOJEBERMUDY GORZOVIA GORZÓW Wlkp. – COCCINE GKTS Wiązowna 10:0

Awansem

-MORLINY Ostróda II – MORLINY Ostróda I 2:8

Tabela

1. MORLINY Ostróda I 2 16:4 4

2. MOJEBERMUDY GORZOVIA GORZÓW Wlkp. 1 10:0 2

3. ENERGA MANEKIN Toruń II 1 8:2 2

4. KS DARZ BÓR Karnieszewice 1 8:2 2

5. KS DEKORGLASS Działdowo II 1 7:3 2

6. ZKS Zielona Góra II 1 6:4 2

7. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 1 4:6 0

8. KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk II 1 3:7 0

9. KS POGOŃ Mogilno 1 2:8 0

10. RLKTS OCHMAN Raszków 1 2:8 0

11. COCCINE GKTS Wiązowna 1 0:10 0

12. MORLINY Ostróda II 2 4:16 0

Działdowo Ostróda sport seniorski Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x