Siedem juniorek Warmii w OTK – Trzeba wynająć autokar…

Aż siedem juniorek Warmii Lidzbark Warmiński wystąpi w najbliższym ogólnopolskim turnieju klasyfikacyjnym w tenisie stołowym. Trzy: Alicja Czarnomska, Anna Urbańczyk i Maja Krzewicka awansowały z rankingu – bez konieczności rozgrywania eliminacji, cztery następne: Marta Lis, Emilia Domysławska, Monika Romejko i Zuzanna Chrulska wywalczyły przepustki w półfinale strefowym w Ciechanowie. W imprezie głównej Warmia wystawi największą ekipę klubową juniorek.

To świadczy tylko o zasięgu i jakości pracy w sekcji lidzbarskiej, która z całą konsekwencją realizuje swe cele. W Ciechanowie największą niespodzianką była postawa Emilii Domysławskiej, która wygrywała z nieosiągalnymi jeszcze niedawno rywalkami.
Do OTK zakwalifikowało się też trzech juniorów: Adrian Więcek (Ostródzianka), Piotr Garbino (ITR Iława) i Adam Ramenda (Warmia Lidzbark Warmiński).
W młodszych kategoriach nie było już tak dobrze. W kadetach żaden z naszych reprezentantów nie przebił się ze strefy w Ciechanowie. Nie powiodło się Kamilowi Jarmołowiczowi (Ostródzianka) i Zuzannie Woźniak (Warmia Lidzbark Warmiński) Dobrze, że start wcześniej zapewnili sobie na podstawie rankingu: Tomasz Kotowski (ABC Żak Pisanica) i Aleksander Kuligowski (Ostródzianka) oraz Zuzanna Chrulska (Warmia Lidzbark Warmiński).
W kategorii młodzików w OTK wystąpią: Krystian Kawiak (Ostródzianka) i Tomasz Kotowski (ABC Pisanica), którzy kwalifikować się nie musieli. Na strefie tak różowo już nie było, bowiem żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się awansować do imprezy finałowej

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x