Sportowa przygoda weteranów w Dubaju – Pograli i…pozwiedzali

W dniach od 8 do 18 listopada 2011 roku 6-osobowa ekipa weteranów tenisa stołowego z Polski po raz pierwszy w historii nawiązała kontakt ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi w Dubaju.  Podczas pobytu rozegrali trzy mecze z weteranami z Dubaju i Indii.  Wszystkie mecze zakończyły się zwycięstwami Polaków: 15:5, 15:6, 15:4.  Polskę reprezentowali: Krzysztof Snarski, Artur Bossowski, Tomasz Nędza-Kubiniec, Wiesław Rygiel, Roman Piechnik i Andrzej Gniewek.

 

Mecze rozgrywane były w klubie sportowym AL AHLI i przepięknym ośrodku sportowym Indii.

Zawodnicy z UAE i Indii zostali zaproszeni do Polski na MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI WETERANÓW 2012 do Międzyzdrojów.

Podczas pobytu Polacy zwiedzili najpiękniejsze miejsca i atrakcje turystyczne w Dubaju. Kontakt doszedł do skutku dzięki Wiktorowi Gniewek przebywającemu od 5 lat w Dubaju, gdzie na co dzień jest trenerem. Andrzej Gniewek

Na miejscu odbył się również mecz pomiędzy Polską Północną reprezentowaną przez zawodników Artur Bossowski Olsztyn i Krzysztof Snarski Toruń oraz Polską Południową: Roman Piechnik Radom i Tomasz Nędza-Kubiniec Zakopane.  Po bardzo emocjonującym meczu północ odniosła zwycięstwo 5-0. Trzeba dodać że zawodnicy z południa zajmują aktualnie pierwsze i drugie miejsce w rankingu polskim weteranów w kategorii 40-49 lat.

{gallery}duba20{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x