Trener Zbyszek Pietkiewicz odpowiada – Prawda o Chilickich

Fot. Zbyszek Pietkiewicz facebook
Przy okazji startu reprezentantów Warmii i Mazur w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży „wypłynęła” sprawa Dawida Chilickiego jeszcze do niedawna tenisisty stołowego KSTS Warmia Lidzbark Warmiński, który w trwającej imprezie krajowej kadetów występuje pod statusem niestowarzyszonego. Jak twierdzi jego ojciec Marek Chilicki ,syn został wyrzucony z klubu w trakcie sezonu, gdyż po jego zakończeniu chciał odejść z Warmii. To tej informacji odniósł się trener klubu z Lidzbarka Warmińskiego Zbyszek Pietkiewicz przedstawiając swój punkt widzenia. Cytujemy dosłownie.

Ta rodzina jest patologicznie zapatrzona w siebie. Okazuje się, że już od roku rozmawiali z Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Sam prezes Polskiego Związku Tenisa Stołowego D. Szumacher zaangażował się w sprawę. Nas zapewniali , że zostają w klubie. Nie pojawiał się Dawid w weekendy, w maju zniknął na tydzień bez podania powodu. Wiemy, że był na treningach w Bogorii. Wiele złego ta rodzina zrobiła w klubie. Dobrze, że sobie poszli. Szkoda, że nie wcześniej. Tak zachował się ojciec Dawida, a Dawid jeszcze gorzej. Chętnie umówię Pana z rodzicami innych naszych zawodników (to słowa skierowane do redakcji). Opowiedzą o kreciej robocie p. Chilickiego. Pół roku temu namawiał p. Martę Gromek, aby Artur zmienił klub. Z różnymi rodzicami i dzieciakami pracowałem. Ale takiej perfidności i zakłamania jak od klanu Chilickich nigdy nie doświadczyłem.

PS. W naszym światku tenisa stołowego wiele się dzieje złego, niestety nie od dziś. Ponieważ ta dyscyplina na portalu „WAMA-SPORT” zajmuje wiodące miejsce byliśmy świadkami wielu nieporozumień, intryg i to w różnych konfiguracjach (rodzice, zawodnicy, trenerzy, działacze). Próbowaliśmy czasami zając stanowisko i wówczas spotykaliśmy się z totalną krytyką wręcz nienawiścią. W sprawie Dawida Chilickiego ograniczamy się więc do wypowiedzi obu stron.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Lidzbark Warmiński sport młodzieżowy Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x