Turniej WM Z LZS o Puchar TVP Olsztyn 2012 – Wchodzimy w decydującą fazę

W najbliższą niedzielę (15 kwietnia) w dwóch skrajnych miejscowościach województwa: Suszu i Olecku odbędą się półfinały jednej z najbardziej masowych imprez w regionie – turnieju Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS o Puchar TVP Olsztyn. Rywalizacja rozpoczęła się wiele tygodni temu na najniższych szczeblach, a potem poprzez kolejne rundy następowała selekcja uczestników. W półfinałach wystąpi po 16 zawodniczek i zawodników w każdej sześciu kategorii wiekowych, a w decydującej rozgrywce 22 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim zagra po ośmioro najlepszych. Życząc powodzenia przedstawiamy komplet półfinalistów, bo udział w tej fazie można uznać za dużą wygraną.

 

Półfinał A (Susz) niedziela (15.04) godz.10

Grupa 1 – dziewczęta (rocznik 1999 i młodsze)

1. Neubert Natalia NML

2. Wiśniewska Natalia Lubawa

3. Żuralska Marianna Lubawa

4. Błażewicz Julia Morąg

1. Łączyńska Beata Waśniewo

2. Kawiak Marta Ostróda

3. Piórkowska Weronika Rybno

4. Iwanowska Weronika Waśniewo

Grupa 1 – chłopcy (rocznik 1999 i młodsi)

1 Chrząszcz Wojciech Orneta 

2 Zelma Kacper Lubawa

3. Siemianowski Dawid Susz

4. Grzelak Dominik Elbląg

1. Petaś Kacper Ostróda

2. Kowalewski Dominik Rogóż

3. Tkacz Arkadiusz Rogóż

4. Michalak Paweł Ostróda

Grupa 2 – dziewczęta (rocznik 1998-97)

1. Dembkowska Joanna Lubawa

2. Grubalska Daria Lubawa

3. Łużyńska Kinga Lubawa

4. –

1. Królikowska Paulina Ostróda

2. Godlewska Paulina Rybno

3. Wierzbowska Magda Rybno

4. Małgorzata Jasińska Kozłowo

Grupa 2 – chłopcy (rocznik 1998-97)

1 Świtalski Jacek Elbląg 

2. Zomkowski Patryk Lubawa

3. Grzelak Krystian Elbląg

4. Penkala Kornel Lubawa

1. Kraszyński Bartosz Ostróda

2. Sulkowski Karol Ostróda

3. Podobyćko Szymon Ostróda

4. Sewruk Tomasz Kozłowo

Grupa 3 – dziewczęta ( rocznik 1996-94 )

1. Zelma Martyna Lubawa

2. Keczmerska Kinga Susz

3. Cychowska Ewa Miłakowo

4. Goryszewska Paulina Lubawa

1. Kłuba Aleksandra Ostróda

2. Kosewska Aleksandra Dąbrówno

3. Konarzewska Ewelina Rybno

4. Ciborowska Maja Ostróda

Grupa 3 – chłopcy (rocznik 1996 – 94 )

1 Sontkowski Patryk Lubawa

2. Waciak Jakub Górowo Ił.

3. Niezgoda Kamil Iława

4. Górski Bartłomiej Lubawa

1. Grodecki Marcin Dąbrówno

2. Wiszniewski Waldemar Rogóż

3. Grzela Bartosz Kozłowo

4. Bukowski Karol Rybno

Grupa 4 – dziewczęta (rocznik 1993-1972 )

1. Dziwosz Agata Elbląg

2. Łontkowska Anna NML

3. Szelbracikowska Kamila Susz

4. Surdykowska Ewa Lubawa

1. Wróblewska Edyta Ostróda

2. Pruchniewska Natalia Ostróda

3. Jakóbowska Klaudia Nidzica

4. Wawrawska Małgorzata Ostróda

Grupa 4 – chłopcy (rocznik 1993 – 1972)

1 Surdykowski Michał Lubawa

2. Golder Tomasz Lubawa Lubawa

3. Gostół Michał Iława

4. Grzelak Andrzej Elbląg

1. Strygun Tomasz Ostróda

2. Sikora Dariusz* Ostróda

3. Szczepański Zbigniew Działdowo

4. Lewndowski Cezary Dąbrówno

Półfinał B Olecko niedziela (15.04) godz.11

Grupa 1 – dziewczęta (rocznik 1999 i młodsze)

1. Syhłowyj Dominika Kętrzyn

2. Heimann Erwina Kętrzyn

3. Jachimek Patrycja Kętrzyn

4. Żukowska Aniela Kętrzyn

1. Łuszczyńska Joanna Olecko

2. Kulinek Ala Węgorzewo

3. Narewska Patrycja B. Piska

4. Waraksa Karolina Budry

Grupa 1 – chłopcy (rocznik 1999 i młodsi)

1 Syhłowyj Bartosz Kętrzyn 

2. Kiżewski Karol Sępopol

3. Jędrzejczak Michał Kętrzyn

4. Kiżewski Przemysław Sępopol

1. Krom Mikołaj Pisz

2 . Domysławski Łukasz Giżycko

3. Wilgocki Łukasz Wydminy

4 . Lekenta Marek B. Piska

Grupa 2 – dziewczęta (rocznik 1998-97)

1. Kownacka Patrycja Sępopol

2. Dziczek Monika Gietrzwałd

3. Śnitko Natalia Sępopol

4. Czajkowska Patrycja Sępopol

1. Waraksa Justyna Budry

2. Lekenta Zuzanna B. Piska

3. –

4. –

Grupa 2 – chłopcy (rocznik 1998-97)

1 Barbachowski Dywity 

2. Biernat Dywity

3. Archaiki Daniel Sępopol

4. Bojakowski Krzysztof Barciany

1 Wasilewski Tomek Węgorzewo

2. Norr Łukasz Wydminy

3. Kokocha Damian Węgorzewo

4. Szuchnicki Patryk Biała Piska

*Kotowski Tomasz z limitem gry w półfinale zagra w forrundzie z Szuchnickim Patrykiem

Grupa 3 – dziewczęta ( rocznik 1996-94 )

1. Heimann Elwira Kętrzyn

2. Biłyj Kinga Dywity

3. Łojewska Aneta Dywity

4. Odwrot Martyna Sępopol

1. Trochim Aleksandra Giżycko

2. Lewko Joanna Budry

3. Narewska Patrycja B. Piska

4. Wądołowska Monika B. Piska

Grupa 3 – chłopcy (rocznik 1996 – 94 )

1 Bobrowski Piotr Kętrzyn

2. Dost K Dźwierzuty

3. Kuciński A Dźwierzuty

4. Baran Rafał Barciany

1. Ferenc Piotr Giżycko

2. Wójtowicz Tomek Węgorzewo

3. Rakowski Dawid Giżycko

4. Pietryga Patryk Wydminy

Grupa 4 – dziewczęta (rocznik 1993-1972 )

1. Cieśniewska Anna Mrągowo

2. Dajnowska Karolina Barciany

3. –

4. –

1. Jakubowska Monika B. Piska

2. Gientek Magda B. Piska

3. Zahorska Wioleta Srokowo

4. Wróblewska Emilia Srokowo

Grupa 4 – chłopcy (rocznik 1993 – 1972)

1 Wikira Jarosław Kętrzyn

2. Linowski Adrian Gietrzwałd

3. Baczewski Jacek Mrągowo

4. Jurczyk Mariusz Mrągowo

1. Makar Adam Srokowo

2. Chlebus Marcin Olecko

3  Sadowski Maciej B. Piska

4  Chudzik Marcin Wydminy

W kategoriach: V i VI rywalizacja rozpoczyna się od półfinałów. 

Fot. Piotr Chamik

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x