VI Ogólnopolski Turniej im. A. Grubby Jeżewo 2013 – Xu Wenliang ograł wszystkich

W Jeżewie (woj. mazowieckie) odbył się VI Ogólnopolski Turnieju im. Andrzeja Grubby. Wystartowało sporo młodzieży, głównie z klubów Mazowsza, ale najciekawsza okazała się rywalizacja w kategorii open z udziałem 24 zawodników. Wśród uczestników znalazło się sporo znanych twarzy z rozgrywek ligowych. Bezkonkurencyjny okazał się lider zespołu Dekorglassu Działdowo Xu Wenliang wyprzedzając w klasyfikacji II-ligowców ze stolicy: Przemysława Sałacińskiego i Jana Olka. Olsztynian: Artura i Cezarego Bossowskich zabrakło w ścisłej czołówce.

 

Turniej miał bardzo uroczysta oprawę. Gośćmi honorowymi byli: brat Andrzeja Jerzy Grubba, Starosta Sierpecki Jan Laskowski oraz Sekretarz UG Zawidz Janusz Wysocki.

W pierwszej fazie uczestnicy rozgrywali pojedynki w 8 grupach. Po dwóch najlepszych przechodziło do kolejnej fazy turnieju, a tu już obowiązywał system play off. Impreza miała charakter otwarty, do gry z mężczyznami przystąpiły też: Magdalena Sikorska i Wenwen Liu, których wprawdzie zabrakło na podium, ale najważniejsze, że nawiązały walkę i stały się dużą atrakcją turnieju.

Wyniki turnieju: 

1. Xu Wenliang (Dekorglass Działdowo)

2. Sałaciński Przemysław (Spójnia Warszawa)

3. Olek Jan (Spójnia Warszawa)

4. Wojnarski Robert (Nadwiślanin Płock)

5. Krzyżanowski Michał (Pogoń Siedlce)

6. Draczka Daniel (Spójnia Warszawa)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x