W Condohotels Morliny wszystko jasne – Paweł Platonov zamiast Patryka Chojnowskiego

Niedawno zaprezentowaliśmy nowy skład beniaminka superligi Dekorglassu Działdowo (Jiri Vrablik. Xu Wenliang, Szymon Malicki), nieco dłużej trwało kompletowanie składu na sezon 2013/2014 w Condohotels Morliny Ostóda. Wcześniej wiadomo było, że zespół opuści mistrz Paraolimpiady Patryk Chojnowski (Olimpia-Unia Grudziądz lub Austria), szukano następcy i wybór padł na Pawła Platonova – ostatnio Politechnika Rzeszów.

 

30-letni Białorusin jest zawodnikiem, który doskonale zna realia polskiego tenisa stołowego. Wcześniej występował w trzech klubach: Górkach Noteckich, Gorzowie i Rzeszowie. Ma na koncie medale ME w deblu (z Władimirem Samsonowem), mikście (z Aleksandrą Priwałową) i turniejach drużynowych. Z całą pewnością jest zawodnikiem wartościowym, przede wszystkim skutecznym. W Condohotels nadal grać będą Amalraj Anthony i Karol Szarmach.

Transfer załatwiono w ostatniej chwili, już przemierzano do składu 18-letniego Adriana Więcka, który będzie w tej sytuacji albo będzie rezerwowym, albo znajdzie inny klub bowiem drugi zespół z Ostródy nie zdołał awansować do I ligi.

Fot:rzeszow 4u.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x