W Dubaju czas na granie i…opalanie – Artur Bossowski pozazdrościć formy

Na przełomie marca i kwietnia 2013 czteroosobowa grupa weteranów z Polski przebywała w Dubaju na zaproszenie klubu AL Shabab gdzie od 7 lat pracuje jako trener prowadząc  reprezentacje Emiratów Arabskich kadetów Wiktor Gniewek .W barwach Polski wystąpili  Stefan Żochowski /Ciechanów /,Andrzej Gniewek/Tarnów/,Tadeusz Licaeu /Gdańsk/,Artur Bossowski /Olsztyn/. Pan Artur grał znakomicie zarówno w spotkaniach drużynowych jak i w turnieju indywidualnym. Podzielił się z nami najistotniejszymi informacjami.

 

– Rozegraliśmy dwa mecze z reprezentacjami weteranów Filipin oraz Indii. Oba wygraliśmy 10:6,12:4 . Punkty zdobywali: Artur Bossowski – 3,3 Andrzej Gniewek – 2,4 , Stefan Żochowski -2,2, Tadeusz .Licaeu – 2,3

W turnieju indywidualnym kat Open najdalej zaszedł Artur Bossowski, zajmując miejsce 3-4 gdzie z zawodnikiem z Iraku o wejście do finału prowadził 2:1 i 10:6. Stefan Żochowski (5 -8) , Andrzej Gniewek (9-12) , Tadeusz Licaeu (9-12). Startowało 46 zawodników z całego świata .

Piękna impreza , zwiedzanie, gościnność , słońce ,morze – to jest to co weteranom potrzebne Trenerem naszym był oczywiście Wiktor Gniewek który pracuje jako jedyny Europejczyk w Dubaju tak długo, szkoląc tenisistów stołowych Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

{AdmirorGallery}dubaj10{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x