W I lidze – Udany weekend Morlin I , ważne zwycięstwo Morlin II, ale w derbach lepszy Dekorglass II

Fot. Morliny Ostróda facebook
Weekend (12/13 grudnia) w I lidze tenisa stołowego był bardzo pracowity dla zespołów z Warmii i Mazur.  Najbardziej zadowoleni mogą być zawodnicy Morlin I Ostróda, którzy planowo pokonali dwa słabe zespoły z Mogilna i Wiązownej 8:2 i 10:0, umacniając się na czele tabeli. Morliny II Ostróda wygrały bardzo ważne spotkanie z Pogonią Mogilno 7:3 (aż 6 spotkań pięciosetowych), zostawiając rywali w tabeli na dystans 4 pkt. W niedzielę nie sprostali w derbach rezerwom Dekorglassu II (2:8) które dzień wcześniej poniosły porażkę u siebie z Energą Manekin Toruń II 4:6. Zabrakło wsparcia ze strony młodych graczy.

KS Pogoń Mogilno – Morliny II Ostróda 3:7

Marcin Ściblak – Igor Jankowski 3:0 (11:8, 11:8, 13:11)

Michał Wojewódka – Maksymilian Miastowski 0:3 (3:11, 2:11, 3:11)

Marcin Ściblak – Maksymilian Miastowski 3:2 (11:4, 5:11, 11:5, 5:11, 11:5)

Michał Wojewódka – Igor Jankowski 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 11:13, 9:11

Daniel Murawski – Kuba Kwapiś 1:3 (7:11, 13:15, 11:7, 11:13)

Mateusz Woskowicz – Jakub Kuźmicz 2:3 (7:11, 11:8, 11:9 4:11, 6:11)

Daniel Murawski – Jakub Kuźmicz 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 13:11, 7:11)

Mateusz Woskowicz – Kuba Kwapiś 1:3 (8:11, 10:12, 11:9, 11:13)

Michał Wojewódka/Daniel Murawski – Kuba Kwapiś/ Maksymilian Miastowski 2:3 (8:11, 11:7, 10:12, 11:7, 6:11)

Marcin Ściblak/Mateusz Woskowicz – Jakub Kuźmicz/ Igor Jankowski 3:2 (7:11, 11:8, 7:11, 11:5, 11:7)

Dekorglass II Działdowo – Energa Manekin II Toruń 4:6

Kamil Kurowski – Bartosz Czerwiński 3:0 (12:10, 11:5, 11:9)

Patryk Lewandowski – Przemysław Walaszek 0:3 (5:11, 8:11, 3:11)

Kamil Kurowski – Przemysław Walaszek 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 6:11)

Patryk Lewandowski – Bartosz Czerwiński 2:3 (8:11, 13:11, 11:9, 5:11, 11:13

Patryk Bielecki – Michał Małachowski 0:3 (12:14, 5:11, 9:11)

Xu Weliang – Dawid Michna 3:0 (11:4, 11:4 11:7)

Patryk Bielecki, Dawid Michna 0:3 (6:11, 11:13, 7:11)

Xu Wenliang – Michał Małachowski 3:0 (12:19, 11:8, 11:7)

Xu Wenliang/Kamil Kurowski – Przemysław Walaszek/Dawid Michna 3:1 (10:12, 11:2, 11:5 11:7)

Patryk Bielecki/Patryk Lewandowski – Michał Małachowski/Bartosz Czerwiński 1:3 (11:7,8:11, 9:11, 8:11)

KS Pogoń Mogilno – Morliny I Ostróda 2:8

Marcin Ściblak – Kacper Petaś 2:3 (8:11, 9:11, 11:5, 11:8, 9:11)

Michał Wojewódka – Piotr Chmiel 1:3 (6:11, 9:11, 11:5, 6:11)

Marcin Ściblak – Piotr Chmiel 1:3 (11:5, 4:11, 3:11, 5:11)

Michał Wojewódka – Kacper Petaś 3:2 (4:11, 11:8, 3:11, 11:8 14:12)

Daniel Murawski – Łukasz Sokołowski 0:3 (3:11, 6:11, 6:11)

Mateusz Woskowicz – Jakub Witkowski 0:3 (9:11, 11:13, 7:11)

Daniel Murawski – Jakub Witkowski 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)

Mateusz Woskowicz – Łukasz Sokołowski 3:2 (11:8, 19:17, 4:11, 8:11, 11:9)

Daniel Murawski /Michał Wojewódka – Kacper Petaś/ Piotr Chmiel 0:3 (9:11, 2:11, 8:11)

Marcin Ściblak/Mateusz Woskowicz – Jakub Witkowski / Łukasz Sokołowski 1:3 (8:11, 6:11, 11:1, 8:11)

Morliny I Ostróda – COCCINE GKTS Wiązowna 10:0

Kacper Petaś – Artur Kublik 3:0 (11:1, 11:7, 11:3)

Piotr Chmiel – Paweł Leszczyński 3:0 (11:2, 11:6, 11:1)

Kacper Petaś – Paweł Leszczyński 3:0 (11:1, 11:3, 11:4

Piotr Chmiel – Artur Kublik 3:0 (11:3, 11:3, 11:1)

Jakub Witkowski – Rafał Zajkowski 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)

Łukasz Sokołowski – Robert Czarnecki 3:0 (11:0, 11;1, 11:9

Jakub Witkowski – Robert Czarnecki 3:1 (11:6, 5:11, 11:6, 11:3)

Łukasz Sokołowski – Rafał Zajkowski 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)

Kacper Petaś/ Piotr Chmiel – Artur Kublik / Paweł Leszczyński 3:0 (11:2, 11:1, 11:2)

Jakub Witkowski / Łukasz Sokołowski – Robert Czarnecki/Rafał Zajkowski 3:0 (12:10, 11:5, 11:8)

Morliny II Ostróda – Dekorglass II Działdowo 2:8

Kuba Kwapiś – Xu Wenliang 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)

Igor Jankowski – Patryk Lewandowski 1:3 (5:11, 6:11, 11:8, 6:11

Kuba Kwapiś – Patryk Lewandowski 2:3 (8:11, 13:11, 8:11, 11:5, 0:11)

Igor Jankowski – Mateusz Rutkowski 1:3 (9:11, 4:11, 11:4, 1:11)

Jakub Kuźmicz – Patryk Bielecki 1:3 (11:9, 7:11, 3:11, 9:11)

Maksymilian Miastowski – Kamil Kurowski 1:3 (11:5, 7:11, 8:11, 7:11)

Jakub Kuźmicz – Kamil Kurowski 1:3 (4:11, 3:11, 11:8, 5:11)

Maksymilian Miastowski – Mateusz Rutkowski 3:0 (11:6, 12:10, 11:8)

Jakub Kuźmicz /Igor Jankowski – Kamil Kurowski/Xu Wenliang 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)

Kuba Kwapiś /Maksymilian Miastowski – Patryk Bielecki / Patryk Lewandowski 3:1 (11:7, 8:11, 11:3, 11:5)

Tabela

1. MORLINY Ostróda I 10 18 69:31

2. KS DEKORGLASS Działdowo II 10 14 65:35

3. MOJEBERMUDY GORZOVIA GORZÓW Wlkp. 10 13 62:38

4. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 8 12 54:26

5. KS DARZ BÓR Karnieszewice 7 11 47:23

6. ZKS Zielona Góra II 10 11 52:48 (+4) 11

7. ENERGA MANEKIN Toruń II 10 10 52:48

8. KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk II 8 8 47:33

9. MORLINY Ostróda II 8 6 33:47

10. RLKTS OCHMAN Raszków 8 2 22:58

11. KS POGOŃ Mogilno 10 2 23:77

12. COCCINE GKTS Wiązowna 9 1 14:76

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Działdowo Ostróda sport seniorski Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x