W I lidze – Morliny z Gorzovią na plus i minus, remis Dekorglassu II

Fot. Morliny Ostróda facebook
Zespół Moje Bermudy Gorzovia Gorzów Wielkopolski zawitał w weekend do Ostródy, gdzie rozegrał dwa spotkania z Morlinami. W sobotę bez kłopotów pokonał rezerwy 8:2, natomiast w niedzielę pierwszy team Morlin wziął odwet za młodszych kolegów i występując w roli gości (gorzowianie  zaoszczędzili sobie ponownego wyjazdu na drugi kraniec Polski) wygrał z Moimi Nernudami 7:3. W roli głównej wystąpił Kacper Petas (komplet punktów). Ostródzianie wrócili na fotel lidera. Dekorglass II Działdowo zremisował u siebie KS Darz Bór Karnieszewice 5:5. Na pierwszym stole komplet punktów, na drugim młodzież bez punktu.

Morliny II Ostróda – Moje Bermudy Gorzovia Gorzów Wielkopolski 2:8

Kuźmicz Jakub – Misztal Igor 0:3 (7:11, 5:11, 9:11)

Kwapiś Kuba – Dosz Sławomir 0:3 (4:11, 10:12, 9:11)

Kuźmicz Jakub – Dosz Sławomir 0:3 (13:15, 6:11, 7:11)

Kwapiś Kuba – Misztal Igor 0:3 (7:11, 9:11, 7:11)

Jankowski Igor – Żabski Radosław 0:3 1:11, 6:11, 2:11

Miastowski Maksymilian – Kulczycki Alan 3:1 (11:8, 11:2, 9:11, 11:8)

Jankowski Igor – Kulczycki Alan 0:3 (3:11, 9:11, 5:11)

Miastowski Maksymilian – Żabski Radosław 0:3 9:11, 15:17, 6:11)

Jankowski Igor/Kuźmicz Jakub – Misztal Igor/Żabski Radosław 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)

Kwapiś Kuba/Miastowski Maksymilian – Kulczycki Alan/Dosz Sławomir 3:2 (13:11, 7:11, 9:11, 12:10, 11:8)

Fot. morliny Ostróda facebook

KS Dekorglass II Działdowo – KS Darz Bór Karnieszewice 5:5

Xu Wenliang – Marcin Woskowicz 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)

Kamil Kurowski – Marcin Marchlewski 3:1 (11:8, 10:12, 11:4, 11:9)

Xu Wenliang – Marcin Marchlewski 3:0 (11:6, 11:9 11:7)

Kamil Kurowski – Marcin Woskowicz 3:1 (13:11, 11:5, 7:11, 12:10)

Patryk Bielecki – Michał Krzyżanowski 1:3 (12:14, 7:11, 11:9, 8:11)

Patryk Lewandowski – Bartosz Szarmach 2:3 (11:5, 14:12, 4:11, 3:11, 11:13)

Patryk Bielecki – Bartosz Szarmach 0:3 (6:11, 3:11, 5:11)

Patryk Lewandowski – Michał Krzyżanowski0:3 (10:12, 9:11, 8:11)

Xu Wenliang/Kamil Kurowski – Marcin Woskowicz / Michał Krzyżanowski 3:1 (11:6, 5:11, 13:11, 12:10)

Patryk Bielecki/Patryk Lewandowski – Marcin Marchlewski/Bartosz Szarmach 1:3 (12:10, 6:11, 10:12, 8:11)

Moje Bermudy Gorzovia Gorzów Wielkopolski – Morliny I Ostróda 3:7

Igor Misztal – Kacper Petaś 1:3 (11;1 13:15, 8:11, 7:11)

Sławomir Dosz – Piotr Chmiel 3:0 (11:9, 12:10, 11:4)

Igor Misztal – Piotr Chmiel 0:3 (2:11, 9:11, 8:11)

Sławomir Dosz – Kacper Petaś 0:3 (10:12, 4:11, 5:11)

Radosław Żabski – Jakub Witkowski 1:3 (8:11, 9:11, 14:12, 9:11)

Alan Kulczycki – Łukasz Sokołowski 3:2 (6:11 11:9, 11:7, 7:11, 11:4)

Radosław Żabski – Łukasz Sokołowski 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)

Alan Kulczycki – Jakub Witkowski 0:3 (6:11, 5:11, 3:11)

Igor Misztal /Radosław Żabski – Kacper Petaś /Piotr Chmiel 1:3 (9:11, 14:16, 11:9, 12:14)

Sławomir Dosz/Alan Kulczycki – Jakub Witkowski/Łukasz Sokołowski 3:1 (11:7, 12;10, 10:12, 11:6)

Tabela

1. MORLINY Ostróda I 5 8 32:18:15

2. ZKS Zielona Góra II 3 6 21:9

3. KS DEKORGLASS Działdowo II 4 5 24:16

4. KS AZS AWFIS BALTA Gdańsk II 3 4 21:9

5. MOJEBERMUDY GORZOVIA GORZÓW Wlkp. 3 4 21:9

6. KAMIX ATS MAŁE TRÓJMIASTO Rumia 3 4 19:11

7. ENERGA MANEKIN Toruń II 3 4 18:12

8. KS DARZ BÓR Karnieszewice 2 3 13:7

9. RLKTS OCHMAN Raszków 3 1 10:20

10. MORLINY Ostróda II 4 1 11:29

11. COCCINE GKTS Wiązowna 3 0 3:27

12. KS POGOŃ Mogilno 4 0 7:33

Działdowo' Ostróda sport seniorski Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x