W III lidze ITR Iława mistrzem – Efektowny finisz sezonu

W meczu ostatniej kolejki III ligi warmińsko-mazurskiej tenisa stołowego ITR Auto Serwis Góralski Iława pokonał zespół Ogólniaka Nidzica 13:5 zapewniając sobie tytuł mistrza województwa. Można było spodziewać się takiego rozstrzygnięcia. Iławianie w 14 spotkaniach nie przegrali ani razu, cztery mecze zremisowali. Przypominamy, że zespół występował jeszcze niedawno w II lidze, ale zrezygnował z udziału w tej klasie z powodów finansowych. Skład się zmienił, ale następcy w rozgrywkach regionalnych sobie poradzili. Czy tym razem  skorzystają z możliwości gry na drugim froncie? Czas pokaże, na razie jest radość z sukcesu, poważne rozmowy o biznesie rozpoczną się niebawem.

 

Dziś tej sprawy nie rozstrzygniemy – mówi Krzysztof  Kamiński zawodnik i szef sekcji w jednej osobie. Nie umniejszając osiągnięcia w tym składzie w II lidze nie mamy większych szans, dlatego najpierw trzeba zorganizować przyzwoity budżet. Może się uda. Mam taką nadzieję, a jeśli nie, dalej będziemy się bawić w sport, bo to sprawia nam wiele radości.

ITR Auto Serwis Góralski Iława – UKS Ogólniak Nidzica 13:5

Punkty:

Dla ITR: Michał Gostół-4, Ryszard Boodhram-3,5, Michał Hatała-3, Krzysztof Kamiński-2,5.

Dla Ogólniaka: Tomasz Jeliński-3,5, Dawid Rona-1,5.

Po czterech grach było 4:0, potem 8:2 i ITR mógł wystawić zawodników głębokich rezerw (Przemysław Sendecki i Kami Niezgoda), bo zwycięstwo nie było zagrożone.

Kilka ciepłych słow należy się pingpongistom z Nidzicy, którzy do końca byli groźnym konkurentem faworyta. W całych rozgrywkach zaprezentowali się bardzo dobrze i zajmując drugie miejsce też mają prawo gry w II lidze. Jak będzie przyszłość? Zobaczymy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x