W III lidze zacięte mecze w Mrągowie i Ostródzie – Mlexer I bez problemów

W III lidze tenisa stołowego kandydat do tytułu zespół Morlin IV Ostróda z dużym trudem pokonał u siebie nieobliczalny ITR Iława 10:8. Natomiast inny faworyt Mlexer I Elbląg bez najmniejszych problemów wygrał w Lidzbarku Warmińskim 15:3. Mrągowia swoim zwyczajem zwyciężyła LZS Lubawa 10:8 dając pograć swoim dziewczynom.

Wyniki

MKS Mrągowia Mrągowo – GZ LZS Lubawa 10:8

Wiktoria Ceglińska – Szymon Żuralski 0:3 (-10,-4,-10)

Krzysztof Pawłowski – Andrzej Guzowski 3:0 (3,7,8)

Jacek Baczewski – Marcin Zieliński 3:0 (5,10,7)

Mariusz Jurczyk – Kornel Penkala 3:1 (5,-8,7,5)

Jacek Baczewski/Mariusz Jurczyk – Szymon Żuralski/Marcin Zieliński 3:1 (9,6,-9,5)

Wiktoria Ceglińska/Zuzanna Pawłowska – Andrzej Guzowski/Kornel Penkala 1:3 (-6,-10,8,-7)

Wiktoria Ceglińska – Andrzej Guzowski 1:3 (-1-,8,-6,-5)

Krzysztof Pawłowski – Szymon Żuralski 2:3 (8,-7,-8,6,-6)

Mariusz Jurczyk – Marcin Zieliński 3:1 (8,7,-8,6)

Jacek Baczewski – Kornel Penkala 3:0 (7,8,6)

Zuzanna Pawlowska – Marcin Zieliński 0:3 (-9,-7,-11)

Jacek Baczewski – Szymon Żuralski 2:3 (-2,-7,8,7,-2)

Krzysztof Pawłowski – Kornel Penkala 3:0 (7,8,9)

Mariusz Jurczyk – Andrzej Guzowski 3:1 (-8,6,7,5)

Zuzanna Pawłowska – Kornel Penkala 0:3 (-7,-4,-5)

Mariusz Jurczyk – Szymon Żuralski 3:2 (-8,7,-8,6,4)

Krzysztof Pawlowski – Marcin Zieliński 3:0 (7,6,5)

Jacek Baczewski – Andrzej Guzowski 1:3 (7,-8,-7,-6)

{AdmirorGallery}warmiaIV{/AdmirorGallery}

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński – Mlexer I Elbląg 3:15

Polewczak Roman – Świtalski Jacek 1-3

Gromek Artur – Bojanowski Krzysztof 0-3

Woźniak Szymon – Grzelak Krystian 0-3

Linowski Adrian – Żurawski Mariusz 3-2

Woźniak/Gromek – Żurawski/Bojanowski 0-3

Linowski/Polewczak – Świtalski/Grzelak 2-3

Polewczak Roman – Bojanowski Krzysztof 1-3

Gromek Artur – Świtalski Jacek 0-3

Linowski Adrian – Grzelak Krystian 1-3

Woźniak Szymon – Żurawski Mariusz 0-3

Polewczak Roman – Grzelak Krystian 3-2

Woźniak Szymon – Świtalski Jacek 0-3

Gromek Artur – Żurawski Mariusz 0-3

Linowski Adrian – Bojanowski Krzysztof 3-0

Polewczak Roman – Żurawski Mariusz 0-3

Linowski Adrian – Świtalski Jacek 1-3

Gromek Artur – Grzelak Krystian 0-3

Woźniak Szymon – Bojanowski Krzysztof 1-3

Morliny IV Ostróda – ITR Iława 10:8

Tabela

1 MORLINY IV Ostróda 29 2 (116)

2 UWM Olsztyn 28 17  (92)

3 MLEXER I Elbląg 28 16 (86) 

4 MKS MRĄGOWIA Mrągowo 22 18 (-6)

5 MKS Jeziorany 20 16  (48)

6 MUKS PIŁECZKA Pisz 19 15 (28) 

7 UKS JANTAR Gołdap 18 19 (6)

8 MLEXER II Elbląg 14  14 (30)

9 GZ LZS Lubawa 11 18 (-64)

10 LUKS WARMIA IV Lidzbark Warmiński 11 18 (-70) 

11 ITR Iława 8 16 (-66)

12 MGS Bałga Górowo Iławeckie 5 17 (-124)

13 UKS OLIMP Kętrzyn 3 15 (-76)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg iława Lidzbark Warmiński Mrągowo Ostróda Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x