W Muzeum Sportu spotkanie z Natalią Partyką – Po prostu wyjątkowa…

Trzykrotna mistrzyni paraolimpijska – Ateny (2004), Pekin (2008) i Londyn (2012) oraz dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich – Pekin (2008) i Londyn (2012) Natalia Partyka, tenisistka stołowa, będzie gościem Muzeum Sportu im. Mariana Rapackiego w Olsztynie. Na spotkaniu będą również: trener reprezentacji Polski – Michał Dziubański oraz koleżanka z reprezentacji – Katarzyna Grzybowska. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Sportu (hala „Urania”, Al. Piłsudskiego) w dniu 11 marca (poniedziałek) o godz. 12.15.

 

Natalia Patryka jest osobą wyjątkową, która jako jedna z pierwszych potrafiła przełamać bariery. Z cała pewnością stała się ikoną polskiego sportu. Jej fenomen dostrzegli sternicy światowego sportu, lansując jej wizerunek jako wzorzec olimpizmu. Bo mało jest sportowców, którzy mimo ułomności potrafią z tak dużym powodzeniem rywalizować z najlepszymi. Natalia jest od dawna reprezentantką Polski w tenisie stołowym, a nam jest szczególnie miło, że cześć kariery sportowej spędziła na Warmii i Mazurach jako zawodniczka LUKS-u Orneta.

Dla pierwszych 20 osób, które przybędą do muzeum organizatorzy imprezy – Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przygotował zaproszenia na mecz eliminacyjny do Mistrzostw Europy w tenisie stołowym kobiet Polska – Węgry. Kibice otrzymają również 10 plakatów.

Serdecznie zapraszamy.

{AdmirorGallery}partyka5{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x