W nowych rankingach jesteśmy widoczni – Dziesiątka to już norma

W nowych rankingach krajowych Polskiego Związku Tenisa Stołowego reprezentanci Warmii i Mazur plasują się wysoko i to w każdej kategorii wiekowej. Miejsce w czołowej dziesiątce to norma, a biorąc pod uwagę liczbę sklasyfikowanych zawodników można to uznać za duży sukces. Zdecydowanie najwięcej mamy reprezentantów Warmii Lidzbark Warmiński (głównie panie), ale cieszy obecność klubów, które się pojawiały na szarym końcu, a teraz mają przedstawicieli w setce najlepszych.

 

Seniorki

1 LI Qian 1986-07-30 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 0*

2 PARTYKA Natalia 1989-07-27 SKTS Sochaczew mazowieckie 0*

3 SZYMAŃSKA Antonina 1983-04-16 GLKS Nadarzyn mazowieckie 1275

4 GRZYBOWSKA Katarzyna 1989-04-30 MKSTS Polkowice dolnośląskie 1165

5 PIETKIEWICZ Monika 1983-01-29 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 1030

6 PASTOR Agata 1986-03-31 MKSTS Polkowice dolnośląskie 1030

7 STEFAŃSKA Kinga 1980-01-22 KTS Tarnobrzeg podkarpackie 960

8 KRZEWICKA Maja 1993-03-12 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 930

9 GUMULA Renata 1986-11-28 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 875

10 SZCZERKOWSKA Magdalena 1992-08-29 SKTS Sochaczew mazowieckie 875

………………………………………………….

34 CHRULSKA Zuzanna 1996-02-13 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 530

40 CZARNOMSKA Alicja 1993-10-19 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 480

61 STRAMOWSKA Małgorzata 1992-06-03 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 400

83 MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 348

89 ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 335

96 GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 328

Seniorzy

1 GÓRAK Daniel 1983-10-09 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 1225*

2 WANG Zeng Yi 1983-06-24 PKS KOLPING Jarosław podkarpackie 340*

3 FERTIKOWSKI Paweł 1990-11-12 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 1163

4 LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA podkarpackie 1080

5 BĄK Daniel 1988-08-27 ZKS Drzonków lubuskie 915

6 CHMIEL Paweł 1986-08-22 KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA podkarpackie 910

7 FLORAS Robert 1992-07-13 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 885

8 MALICKI Szymon 1988-12-20 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 865

9 TOMICKI Jarosław 1980-11-17 SILESIA MIECHOWICE Bytom śląskie 865

10 CHODORSKI Piotr 1991-12-10 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 850

…………………………………………………………….

15 SZARMACH Karol 1987-11-09 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 740

21 DANIEL Artur 1982-04-28 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 665

30 CHOJNOWSKI Patryk 1990-04-05 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 585

43 KOŁACIŃSKI Piotr 1979-09-29 KS DEKORGLASS Działdowo warmińsko-mazurskie 445

57 WIŚNIEWSKI Tomasz 1993-09-02 niestowarzyszony warmińsko-mazurskie 390

73 WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 345

74 GARBINO Piotr 1993-01-17 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 342

91 KARCZ Jacek 1990-02-02 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 328

99 GRZELAK Ryszard 1972-02-08 LKS MLEXER Elbląg warmińsko-mazurskie 316

Juniorki

1 WABIK Sandra 1995-10-22 GLKS Nadarzyn mazowieckie 73*

2 BAJOR Natalia 1997-03-07 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 714

3 JOŃCZYK Ada 1995-11-13 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 574

4 KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09 MRKS Gdańsk pomorskie 570

5 KIEDROWSKA Joanna 1996-05-05 GKTS Gdańsk pomorskie 568

6 DZIADKOWIEC Martyna 1995-09-19 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 540

7 KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16 KU AZS UE Wrocław dolnośląskie 514

8 CHRULSKA Zuzanna 1996-02-13 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 506

9 PAWLAK Sylwia 1995-08-26 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 500

10 FALARZ Aleksandra 1996-01-24 GKTS Gdańsk pomorskie 488

…………………………………………………………………..

33 MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 234

46 GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 198

55 ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 186

76 ŻUKOWSKA Paulina 1998-04-22 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 174

84 BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 171

Juniorzy

1 DYJAS Jakub 1995-10-09 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 476*

2 ZATÓWKA Patryk 1997-04-10 LKS ODRA Głoska dolnośląskie 514*

3 BAŃKOSZ Michał 1995-04-02 GLKS Nadarzyn mazowieckie 652

4 WIĘCEK Adrian 1995-06-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 632

5 FOLWARSKI Jakub 1996-05-03 MKS POGOŃ Siedlce mazowieckie 550

6 SANKOWSKI Marcin 1995-08-28 KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki mazowieckie 548

7 KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 528

8 MURAWSKI Michał 1995-10-17 GLKS Nadarzyn mazowieckie 514

9 DOSZ Adam 1996-11-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 506

10 CYRNEK Piotr 1995-10-16 KSTS Krosno podkarpackie 476

……………………………………………..

38 SZEWCZYK Szymon 1997-12-05 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 233

42 BOSSOWSKI Cezary 1995-11-11 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 208

58 FERENC Piotr 1996-01-22 UKS OLIMP Kętrzyn warmińsko-mazurskie 183

72 URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 177

88 BARBACHOWSKI Jacek 1998-10-18 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 171

101 JARMUŁOWICZ Kamil 1996-11-05 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 164

Kadetki

1 GALUS Katarzyna 1998-02-21 LUKS SKRZYSZÓW Skrzyszów małopolskie 487

2 TOKARCZYK Karolina 1998-03-07 LITS ANDERS-JEDNOŚĆ Żywiec śląskie 487

3 HENNIG Katarzyna 1999-08-30 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 455

4 LALAK Karolina 1998-06-08 KTS OPTIMA Lublin lubelskie 427

5 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 406

6 ŚLĄZAK Julia 1999-06-18 MKS JEDYNKA Łódź łódzkie 397

7 BAGROWSKA Katarzyna 1998-05-03 MLUKS NADWIŚLANIN Płock mazowieckie 389

8 STACHECKA Paulina 1998-01-16 GLKS Nadarzyn mazowieckie 380

9 ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 337

10 GÓRSKA Ada 1998-03-16 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 320

…………………………………………………………………………

21 MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 270

36 ŻUKOWSKA Paulina 1998-04-22 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 186

45 BIBIK Julia 1998-11-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 173

48 GÓRECKA Dominika 2000-02-29 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 168

62 KONDRACKA Marika 1998-01-07 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 156

98 KONDRACKA Dominika 1999-10-01 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 139

105 CIEŚNIEWSKA Julia 2001-11-14 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 135

Kadeci

1 WERECKI Aleksander 1999-02-14 GLKS Nadarzyn mazowieckie 502*

2 DOSZ Sławomir 1998-08-08 LKS POGOŃ Lębork pomorskie 489

3 KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05 KST ENERGA-MANEKIN Toruń kujawsko-pomorskie 474

4 GRONOWSKI Wojciech 1998-05-08 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 398

5 BALCERZAK Marcin 1998-03-26 SILESIA MIECHOWICE Bytom śląskie 378

6 BARAN Sebastian 1998-07-14 KLUB OLIMPIJCZYKA Mysłowice śląskie 376

7 KOTARSKI Maciej 1998-09-08 UKS RETURN Piaseczno mazowieckie 366

8 FELKEL Grzegorz 1998-08-07 SILESIA MIECHOWICE Bytom śląskie 357

9 RÓŻAK Jakub 1998-09-09 KS STELLA Gniezno wielkopolskie 351

10 WOŁOWIECKI Robert 1998-03-26 MRKS Gdańsk pomorskie 337

………………………………………………….

18 URBANOWICZ Kamil 1999-07-27 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 283

32 CHOJNACKI Jakub 1999-01-02 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 210

65 PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 162

75 BARBACHOWSKI Jacek 1998-10-18 UKS TEMPO-25 Olsztyn warmińsko-mazurskie 157

90 CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 147

92 KAWIAK Krystian 1999-11-27 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 146

101 KRASZYŃSKI Bartosz 1998-10-12 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 141

Młodziczki 

1 ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 382

2 WĘGRZYN Katarzyna 2001-01-09 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 370

3 WĘGRZYN Anna 2001-01-09 MLKS ŚNIEŻNIK Stronie Śląskie dolnośląskie 364

4 ZAKRZEWSKA Agata 2000-02-16 SSCK HALS Warszawa mazowieckie 340

5 MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29 MRKS Gdańsk pomorskie 308

6 SZCZUKA Agata 2000-12-28 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 308

7 BRAŚ Julia 2000-04-22 KTS Mysłowice śląskie 302

8 KOCOŃ Sandra 2000-03-22 LUKS Chełmno kujawsko-pomorskie 300

9 BRZĘCZEK Eliza 2000-02-16 MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka łódzkie 296

10 SOKOŁOWSKA Joanna 2001-03-15 UKS KOKIS Kolno podlaskie 293

………………………………………………….

35 GÓRECKA Dominika 2000-02-29 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 165

53 ŁUSZCZYŃSKA Joanna 2001-05-13 MLKS CZARNI Olecko warmińsko-mazurskie 138

57 CIEŚNIEWSKA Julia 2001-11-14 MKS MRĄGOWIA Mrągowo warmińsko-mazurskie 135

68 KULINEK Alicja 2000-04-18 UŻKS SPINAKER Węgorzewo warmińsko-mazurskie 127

106 KULESZA Aleksandra 2001-01-26 UKS KONIECZKI Ełk warmińsko-mazurskie 115

Młodzicy

1 BARANOWSKI Mateusz 2000-01-31 MKS LEWART Lubartów lubelskie 382

2 WALASZEK Przemysław 2000-05-25 UKS BOBRY Bobrowniki lubelskie 352

3 KULCZYCKI Samuel 2002-08-09 GKS GORZOVIA Gorzów Wielkopolskilubuskie 352

4 BALCERZAK Dawid 2000-01-26 SKTS Słupca wielkopolskie 322

5 SZALIŃSKI Mikołaj 2000-11-25 SSCK HALS Warszawa mazowieckie 320

6 MISZKURKA Jakub 2001-02-06 SSCK HALS Warszawa mazowieckie 318

7 PETAŚ Kacper 2000-07-15 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 317

8 GRELA Artur 2000-06-21 KS NAPRZÓD Borucin śląskie 296

9 CHRZĄSZCZ Wojciech 2000-03-24 LUKS WARMIA Lidzbark Warmiński warmińsko-mazurskie 286

10 WIŚNIEWSKI Karol 2000-08-24 KSTS Krosno podkarpackie 286

…………………………………………………………….

48 MICHALAK Paweł 2000-02-08 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 144

61 KURGAN Jakub 2000-04-14 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 133

76 ŻEBROWSKI Jędrzej 2000-03-22 MLKS OSTRÓDZIANKA Ostróda warmińsko-mazurskie 125

78 MARKOWSKI Artur 2000-05-31 LUKS ABC ŻAK Pisanica warmińsko-mazurskie 124

98 CZEPŁO Maciej 2000-11-22 UKS OGÓLNIAK STS ZSO Nidzica warmińsko-mazurskie 115 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x