W Tarnobrzegu się nie wygrywa – Dobre początki, a finał wiadomy

Tenisistki stołowe Polmleku Zamer Lidzbark Warmiński przegrały w Tarnobrzegu z wielokrotnym mistrzem Polski KTS-em 0:3. Wynik przyjmujemy jako oczywistość, bo jest to rywal absolutnie poza naszym zasięgiem. Każda z zawodniczek Lidzbarka Warmińskiego wygrywała pierwsze sety, ale potem wszystko przebiegało zgodnie z oczekiwanym scenariuszem.

Trzeba przyznać, że we wszystkich trzech grach reprezentantki KTS były zdecydowanymi faworytkami. Monika Pietkiewicz stoczyła bardzo zacięty mecz z Chinką. Pierwszego seta wygrała, a w drugim i trzecim stoczyła zacięte końcówki. Alicja Czarnomska urwała seta Renacie Strbikovej i jest to jej mały sukces. Maja Krzewicka nie sprostała Kindze Stefańskiej, ale też nie był to „mecz do jednej bramki”. Widać, że zawodniczki są w lepszej dyspozycji niż przed kilkoma tygodniami. Może zaowocuje to w sobotniej też wyjazdowej potyczce z AZS UE Wrocław.

KTS Tarnobrzeg – Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński 3:0

Wang Yixiao – Monika Pietkiewicz 3:1 (-12,8,9,3)

Renata Strbikova – Alicja Czarnomska 3:1 (-8,4,6,6)

Kinga Stefańska – Maja Krzewicka 3:1 (-7,5,9,12)

1 KTS Tarnobrzeg 6 12 18:1

2 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn 6 12 18:3

3 KU AZS UE Wrocław 7 8 15:15

4 KS BRONOWIANKA Kraków 4 6 9:6