Wakacje z MOSiR-em Elbląg – W czwartek spotykamy się przy stołach pingpongowych

Fot. MOSiR Elbląg
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji W Elblągu zaprasza na kolejny w te wakacje turniej tenisa stołowego dla dzieci i młodzieży, a także dorosłych. Rywalizacja odbędzie się w czwartek ( 6 sierpnia) o godz. 10 w Hali Sportowo-Widowiskowej .Udział w zawodach jest bezpłatny. To druga tego rodzaju impreza, zorganizowana w ramach tegorocznych Wakacji z MOSiR-em. Poprzednia przyciągnęła liczną grupę uczestników.

Kolejny turniej będzie szansą na ponowne zdobycie efektownych statuetek i medali oraz poprawę swoich rezultatów. Tenis stołowy jest grą, która sprawia dużo przyjemności. Można rozwinąć swoje sportowe umiejętności, rywalizować z innymi i poprawić ogólną kondycję. A w każdej kategorii wiekowej można obserwować ciekawe i emocjonujące pojedynki

Przypominamy, że w turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek i płeć. Turniej podzielony zostanie na dwie kategorie: dziecięcą oraz open. System gier uzależniony będzie od liczby uczestników. Zapisy przyjmowane będą na miejscu od godziny 9.30 do 9.45. Udział w zawodach jest bezpłatny. Dla najlepszych tenisistów wśród dzieci organizatorzy przygotowali słodkie upominki, natomiast wśród dorosłych najlepsi zawodnicy otrzymają okolicznościowe statuetki.

Zapraszamy na pozostałe atrakcje w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR w zakładce Wakacje z MOSiR-em.

Elbląg sport powszechny Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x