Wakacje z MOSiR-em Elbląg – Zapraszamy na turniej tenisa stołowego

Fot. MOSiR Elbląg
W najbliższy czwartek (9 lipca) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w I Turnieju Tenisa Stołowego rozgrywanego w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em”. Początek zmagań w Hali Sportowo-Widowiskowej zaplanowano na godz. 10.00.

Tegoroczne wakacje coraz bardziej się rozkręcają, a to oznacza, że i sportowych atrakcji jest coraz więcej. Kolejną z proponowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji jest I Wakacyjny Turniej Tenisa Stołowego. Zawody przeznaczone są dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Areną zmagań zawodników będzie sala tenisowa Mlexera, mieszcząca się w Hali Sportowo-Widowiskowej przy al. Grunwaldzkiej 135.

W turnieju mogą uczestniczyć wszyscy chętni bez względu na wiek i płeć. Turniej podzielony zostanie na dwie kategorie: dziecięcą oraz open. System gier uzależniony będzie od liczby uczestników. Początek rywalizacji sportowej przewidziano na godz. 10.00. Zapisy przyjmowane będą na miejscu od godziny 9.30 do 9.45. Udział w zawodach jest bezpłatny. Dla najlepszych tenisistów wśród dzieci organizatorzy przygotowali słodkie upominki,natomiast wśród dorosłych najlepsi zawodnicy otrzymają okolicznościowe statuetki.

Zapraszamy na pozostałe atrakcje w ramach Wakacji z MOSiR-em. Więcej szczegółów na stronie MOSiR.

Tekst i fot. MOSiR

Elbląg sport powszechny Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x