Warmia III Lidzbark Warm. zdegradowana – Wizyta Noteci znów zwycięska

Tenisistki stołowe Noteci Inowrocław w tym tygodniu dwukrotnie odwiedziły Lidzbark Warmiński i były to wizyty bardzo owocne. We wtorek pokonały drugi zespół Warmii 9:1, a w czwartek (26 kwietnia) w dużo ważniejszym dla nas spotkaniu równie gładko uporały się z trzecią drużyną z Lidzbarka Warmińskiego 8:2. Porażka Warmii III jest równoznaczna z jej degradacją do niżej klasy. Plan zdobycia czterech punktów w dwóch ostatnich potyczkach nie powiódł się , bo nie było na to szans. Chyba, że Noteć  przyjechałaby w innym składzie. Rywalki potraktowały jednak mecz bardzo poważnie i nie miały większych kłopotów z odniesieniem zwycięstwa.

Warmia III Lidzbark Warmiński – Noteć Inowrocław 2:8

Punkty: Zuzanna Woźniak-1 i Marta Lis-1

Marta Lis pokonała Agatę Kaszubę, natomiast Zuzanna Woźniak wygrała z Aneta Olendzką i są to sukcesy indywidualne naszych zawodniczek. Jako zespół Warmia III nie stanowiła niestety siły, która mogłaby w tym składzie oprzeć się starszym i bardziej doświadczonym przeciwniczkom. Tak było przez cały sezon.Tym samym piątkowy mecz w Łodzi z Jedynką nie zmieni już nic w układzie tabeli. Jedynka zajmie przedostatnie miejsce i zagra w barażach, Warmia III takiej szansy nie otrzyma.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x