Warmia Zamer przegrała z Sochaczewem – Niespodzianki jednak nie było…

W bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu ekstraklasy tenisa stołowego kobiet Warmia Zamer Lidzbark Warmiński przegrała z SKTS Sochaczew 1:3. Niespodzianki więc nie było, choć niektórzy na to liczyli, bo zarówno Natalii Partyce jak i Magdalenie Szczerkowsskiej zawsze ciężko grało się z warmiankami. SKTS nadal zachował miano drużyny niepokonanej w tegorocznych rozgrywkach. Warmia doznała drugiej porażki. Mecz był interesujący, udowodnił, że inwestycje w starty międzynarodowe obu reprezentantek kraju z Sochaczewa przynosza efekty.

 

Szansy na zwycięstwo można było upatrywać w defensywnym stylu gry Chen Man Jing, bo większość Polek nie może sobie z tym poradzić. Okazało się, że zwłaszcza Natalia Partyka pod tym względem poczyniła ogromne postępy i jej zwycięstwo nie podlegało dyskusji. Poradziła sobie także Magdalena Szczerkowska, choć Man miała piłkę meczową. Monika Pietkiewicz, która w przeszłości wygrywała z obiema zawodniczkami SKTS tym razem nie sprostała Szczerkowskiej. Maja Krzewicka zdobyła łatwe punkty, ale trzecia zawodniczka Sochaczewa wyraźnie odstaje umiejętnościami od swych koleżanek. Maja wygrała nawet jednego seta do zera.

Warmia Zamer Lidzbark Warmiński – SKTS Sochaczew 1:3

Chen Man Jing – Natalia Partyka 0:3 (7-11,7-11,4-11)
Monika Pietkiewicz – Magdalena Szczerkowska 1:3 (11-13,7-11,11-4,5-11)
Maja Krzewicka – Natalia Gawrylczyk-Zielińska 3:0 (11-9,11-0,11-3)
Chen Man Jing – Magdalena Szczerkowska 2:3 (8-11,6-11,11-8,14-12,10-12)

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x