WOŚP w Lidzbarku Warmińskim z pompą – Pamiątki zlicytowane na pniu

LUKS Warmia Zamer Lidzbark Warmiński był koordynatorem turniejów tenisa stołowego towarzyszącej zbiórce pieniędzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta rola zobowiązywała też do zorganizowania swoje imprezy, która jak co roku była bardzo interesująca przede wszystkim ze względu na grono uczestników. Szczególnym powodzeniem cieszy się rywalizacja Vipów, którzy rozgrywają turniej mikstowy, występując w parze z wylosowaną zawodniczą Warmii. Tym razem zwycięstwo odnieśli: Jerzy Krawcewicz i Alicja Czarnomska.

 

Jerzy w Krawcewicz w przeszłości był znakomitym zawodnikiem i choć ostatnio częściej można widzieć go na korcie znakomicie radził sobie również przy pingpongowym stole, mając duże wsparcie w Alicji. Oczywiście turniej ma charakter zabawowy, nie brakowało więc momentów humorystycznych, trzeba jednak przyznać, że każdy swój występ traktował ambicjonalnie i za to wszyscy uczestnicy otrzymali brawa.

Wyniki turnieju Vipów

1 Jerzy Krawcewicz/Alicja Czarnomska,

2 Piotr Bałtroczyk/ Maja Krzewicka,

3 Tomasz Szeremeta/Ada Górska,

4 Artur Wajs/Maja Mańkiewicz,

5 Wiesław Marszałek/Monika Pietkiewicz

6 Jan Harhaj/Zuzanna Chrulska

7 Przemysław Mikołajczyk/Man Chen Jing

8 Czesław Sienkiewicz/Małgorzata Strażowska

Rywalizację Vipów poprzedził pokaz umiejętności młodych zawodniczek i zawodników szkółki tenisa stołowego w Lidzbarku Warmińskim.

Oczywiście głównym punktem imprezy sportowej w hali przy ul. Polnej była licytacja cennych pamiątek sportowych, którą poprowadził Piotr Bałtroczyk. Znakomity dziennikarz i satyryk tak zachęcił uczestników imprezy, że fantów uzyskano sumę 6120 zł. Najwyżej wylicytowano rękawice Tomka Adamka 1200 zł, koszulkę Natalii Partyki 850 zł i piłkę z autografem Bartka Kurka 500 zł.

{AdmirorGallery}radu13{/AdmirorGallery}

Na zdjęciu uczestnicy turnieju Vipów oraz turnieju szkółki tenisa stołowego

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x