Wschodzący Białystok Superliga i ekstraklasa bez tajemnic – Wszyscy odkryli karty

Wprawdzie do rozpoczęcia rozgrywek ekstraklasy kobiet i Wschodzący Białystok superligi tenisa stołowego mężczyzn pozostało jeszcze wiele czasu, ale wszyscy już odkryli karty, zgłaszając swoich zawodników. W drużynach Warmii i Mazur nowe postaci to: Białorusinka Alina Arlouskaya (Warmia Lidzbark Warmiński), Patryk Chojnowski (Dekorglass Działdowo) i Wong Chun Ting (Hongkong).

Superliga mężczyzn została powiększona do 12 zespołów, panie zagrają w 10-drużynowym składzie.

WSCHODZĄCY BIAŁYSTOK SUPERLIGA MĘŻCZYZN – SEZON 2014/2015

I termin – 7 października 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.10.07 g. 18:00 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra – ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

2014.10.07 g. 18:00 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – PKS KOLPING FRAC Jarosław

2014.10.07 g. 18:00 KST ENERGA-MANEKIN Toruń – DOJLIDY Białystok

2014.10.07 g. 18:00 MORLINY Ostróda CARBO-KOKS – TTS POLONIA Bytom

2014.10.07 g. 18:00 KS DEKORGLASS Działdowo – POLTAREX POGOŃ Lębork

2014.10.07 g. 18:00 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

II termin – 14 października 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.10.14 g. 18:00 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz – PKS KOLPING FRAC Jarosław

2014.10.14 g. 18:00 DOJLIDY Białystok – ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

2014.10.14 g. 18:00 CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom – KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

2014.10.14 g. 18:00 POLTAREX POGOŃ Lębork – KST ENERGA-MANEKIN Toruń

2014.10.14 g. 18:00 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów – MORLINY Ostróda

2014.10.14 g. 18:00 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – KS DEKORGLASS Działdowo

III termin – 21 października 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.10.21 g. 18:00 DOJLIDY Białystok – ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

2014.10.21 g. 18:00 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra – POLTAREX POGOŃ Lębork

2014.10.21 g. 18:00 PKS KOLPING FRAC Jarosław – CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom

2014.10.21 g. 18:00 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

2014.10.21 g. 18:00 KST ENERGA-MANEKIN Toruń – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

2014.10.21 g. 18:00 KS DEKORGLASS Działdowo – MORLINY Ostróda

IV termin – 28 października 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.10.28 g. 18:00 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz – CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom

2014.10.28 g. 18:00 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

2014.10.28 g. 18:00 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów – PKS KOLPING FRAC Jarosław

2014.10.28 g. 18:00 POLTAREX POGOŃ Lębork – DOJLIDY Białystok

2014.10.28 g. 18:00 KS DEKORGLASS Działdowo – KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

2014.10.28 g. 18:00 MORLINY Ostróda – KST ENERGA-MANEKIN Toruń

V termin – 4 listopada 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.11.04 g. 18:00 POLTAREX POGOŃ Lębork – ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

2014.11.04 g. 18:00 MORLINY Ostróda – ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

2014.11.04 g. 18:00 PKS KOLPING FRAC Jarosław – KS DEKORGLASS Działdowo

2014.11.04 g. 18:00 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – DOJLIDY Białystok

2014.11.04 g. 18:00 CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom – KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

2014.11.04 g. 18:00 030 SM 05 KS – DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki KST ENERGA-MANEKIN Toruń

VI termin – 10-11 listopada 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.11.10 g. 18:00 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz – KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

2014.11.10 g. 18:00 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra – KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

2014.11.10 g. 18:00 KST ENERGA-MANEKIN Toruń – PKS KOLPING FRAC Jarosław

2014.11.10 g. 18:00 DOJLIDY Białystok – MORLINY Ostróda

2014.11.10 g. 18:00 CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom – KS DEKORGLASS Działdowo

2014.11.10 g. 18:00 POLTAREX POGOŃ Lębork – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

VII termin – 18 listopada 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.11.18 g. 18:00 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

2014.11.18 g. 18:00 PKS KOLPING FRAC Jarosław – ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

2014.11.18 g. 18:00 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – DOJLIDY Białystok

2014.11.18 g. 18:00 CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom – KST ENERGA-MANEKIN Toruń

2014.11.18 g. 18:00 MORLINY Ostróda – POLTAREX POGOŃ Lębork

2014.11.18 g. 18:00 KS DEKORGLASS Działdowo – KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

VIII termin – 25 listopada 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.11.25 g. 18:00 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz – KS DEKORGLASS Działdowo

2014.11.25 g. 18:00 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra – CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom

2014.11.25 g. 18:00 045 SM 08 DOJLIDY Białystok – PKS KOLPING FRAC Jarosław

2014.11.25 g. 18:00 POLTAREX POGOŃ Lębork – KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

2014.11.25 g. 18:00 KST ENERGA-MANEKIN Toruń – KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

2014.11.25 g. 18:00 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – MORLINY Ostróda

IX termin – 2 grudnia 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.12.02 g. 18:00 MORLINY Ostróda – ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

2014.12.02 g. 18:00 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów – ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

2014.12.02 g. 18:00 POLTAREX POGOŃ Lębork- PKS KOLPING FRAC Jarosław

2014.12.02 g. 18:00 CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom – DOJLIDY Białystok

2014.12.02 g. 18:00 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

2014.12.02 g. 18:00 KS DEKORGLASS Działdowo – KST ENERGA-MANEKIN Toruń

X termin – 9 grudnia 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.12.09 g. 18:00 ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz – KST ENERGA-MANEKIN Toruń

2014.12.09 g. 18:00 ZKS PALMIARNIA Zielona Góra – KS DEKORGLASS Działdowo

2014.12.09 g. 18:00 PKS KOLPING FRAC Jarosław – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

2014.12.09 g. 18:00 DOJLIDY Białystok – KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

2014.12.09 g. 18:00 POLTAREX POGOŃ Lębork – CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom

2014.12.09 g. 18:00 MORLINY Ostróda – KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

XI termin – 16 grudnia 2014 roku (wtorek) godz. 18:00

2014.12.16 g. 18:00 KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

2014.12.16 g. 18:00 KST ENERGA-MANEKIN Toruń – ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

2014.12.16 g. 18:00 PKS KOLPING FRAC Jarosław – MORLINY Ostróda

2014.12.16 g. 18:00 KS DEKORGLASS Działdowo – DOJLIDY Białystok

2014.12.16 g. 18:00 ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom

2014.12.16 g. 18:00 KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów – POLTAREX POGOŃ Lębork

SKŁADY ZESPOŁÓW (lista zgłoszonych zawodników)

ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz

YOSHIDA Kaii (JPN) 1981-05-16

HUANG Sheng-Sheng (TPE) 1987-10-26

WANG Yang (SVK) 1994-09-24

SUCH Bartosz 1983-03-16

ZATÓWKA Patryk 1997-04-10

BADOWSKI Marek 1997-06-23

PAN Deng (CHN) 1996-10-02

KS DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki

OH Sangeun (KOR) 1977-04-13

GÓRAK Daniel 1983-10-09

FLORAS Robert 1992-07-13

FERTIKOWSKI Paweł 1990-11-12

BENZEF Jakub 1996-09-30

KST ENERGA-MANEKIN Toruń

CHEN Weixing (AUT) 1972-04-27

CHMIEL Paweł 1986-08-22

KULPA Konrad 1994-12-02

KOTOWSKI Tomasz 1998-07-05

WOSKOWICZ Marcin 1994-04-25

PIOTROWSKI Paweł 1996-05-07

MARCHLEWSKI Marcin 1978-03-18

MORLINY Ostróda

WONG Chun Ting (HKG) 1992-04-20

PLATONOV Pavel (BLR) 1983-09-28

WIĘCEK Adrian 1995-06-27

TOMASZUK Tomasz 1997-12-29

SZARMACH Karol 1987-11-09

KORYCKI Michał 1993-11-02

BURGER Dariusz 1994-08-12

KARCZ Jacek 1990-02-02

KS DEKORGLASS Działdowo

VRABLIK Jiri (CZE) 1983-03-12 1819 –

XU Wenliang (CHN) 1988-04-09 1711 –

CHOJNOWSKI Patryk 1990-04-05 1656 417

KOŁACIŃSKI Piotr 1979-09-29

ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz

BOBOCICA Michai (ITA) 1986-09-08

MUTTI Leonardo (ITA) 1995-07-20

NADOLSKI Łukasz 1993-11-19

WOŚ Alan 1984-08-29

LESZCZYŃSKI Zbigniew 1977-02-09

LESZCZYŃSKI Krzysztof 1983-07-26

KU AZS POLITECHNIKA Rzeszów

ANTHONY Amalraj (IND) 1986-01-24

GOŁĘBIOWSKI Mateusz 1990-07-20

LEWANDOWSKI Tomasz 1985-08-02

KOPCZYK Hubert 1998-02-14

POLTAREX POGOŃ Lębork

BAGGALEY Andrew (ENG) 1983-02-26

SZYMAŃSKI Filip 1983-08-28

DOSZ Adam 1996-11-08

PEREK Jakub 1986-08-04

PRĄDZIŃSKI Marek 1974-06-02

CARBO-KOKS TTS POLONIA Bytom

KONECNY Tomas (CZE) 1985-10-23

KOSOWSKI Jakub 1982-12-26

KALINOWSKI Mateusz 1995-09-09

MRKVICKA Radek (CZE) 1974-03-31

IWANIUK Grzegorz 1972-09-30

DOJLIDY Białystok

GRIGOREV Artur (RUS) 1986-07-15

CHMIEL Piotr 1986-08-22 – 497

KOSZYK Bogusław 1987-12-18

GOGIEL Kamil 1995-07-19

MARCZYKOWSKI Rafał 1996-10-30

WALASZEK Przemysław 2000-05-25

MENG Zhen (CHN) 1989-07-08 – –

ANCHIM Piotr 1990-12-26

PKS KOLPING FRAC Jarosław

WANG Zeng Yi 1983-06-24

DZIUKIEWICZ Kamil 1983-10-23

CHTCHETININE Evgueni (BLR) 1970-02-01

NEKHVEDOVICH Vitaly (BLR) 1975-05-31

ZKS PALMIARNIA Zielona Góra

SPYCHAŁA Adrian 1996-05-11

NALEPA Kamil 1999-02-05

JOKIEL Daniel 1996-12-18

FELKEL Grzegorz 1998-08-07

BŁASZCZYK Lucjan 1974-12-28

HOREJSI Miroslav (CZE) 1974-08-21

PERSSON Jorgen (SWE) 1966-04-22

{AdmirorGallery}table35{/AdmirorGallery}

EKSTRAKLASA KOBIET – SEZON 2014/2015

I termin – 6 września 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.09.06 g. 16:00 KS GALAXY Białystok – KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg

2014.09.06 g. 16:00 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn – MRKS Gdańsk

2014.09.06 g. 16:00 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński – MKSTS DWSPiT Polkowice

2014.09.06 g. 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków – AZS AJD Częstochowa

2014.09.06 g. 16:00 KU AZS UE Wrocław – SKTS Sochaczew

II termin – 13 września 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.09.13 g. 16:00 KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg – MRKS Gdańsk

2014.09.13 g. 16:00 MKSTS DWSPiT Polkowice – KS GALAXY Białystok

2014.09.13 g. 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków – GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn

2014.09.13 g. 16:00 SKTS Sochaczew – POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński

2014.09.13 g. 16:00 AZS AJD Częstochowa – KU AZS UE Wrocław

III termin – 20 września 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.09.20 g. 16:00 MKSTS DWSPiT Polkowice – KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg

2014.09.20 g. 16:00 MRKS Gdańsk – KS BRONOWIANKA Kraków

2014.09.20 g. 16:00 KS GALAXY Białystok – SKTS Sochaczew

2014.09.20 g. 16:00 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn KU – AZS UE Wrocław

2014.09.20 g. 16:00 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński – AZS AJD Częstochowa

IV termin – 4 października 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.10.04 g. 16:00 KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg – KS BRONOWIANKA Kraków

2014.10.04 g. 16:00 SKTS Sochaczew – MKSTS DWSPiT Polkowice

2014.10.04 g. 16:00 KU AZS UE Wrocław – MRKS Gdańsk

2014.10.04 g. 16:00 AZS AJD Częstochowa – KS GALAXY Białystok

2014.10.04 g. 16:00 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński – GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn

V termin – 15-16 października 2014 roku (sobota) godz. 16:00 (termin rezerwowy 11 października 2014 roku)

2014.10.15 g. 16:00 SKTS Sochaczew – KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg

2014.10.15 g. 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków – KU AZS UE Wrocław

2014.10.15 g. 16:00 MKSTS DWSPiT Polkowice – AZS AJD Częstochowa

2014.10.15 g. 16:00 MRKS Gdańsk – POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński

2014.10.15 g. 16:00 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn – KS GALAXY Białystok

VI termin – 25 października 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.10.25 g. 16:00 KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg – KU AZS UE Wrocław

2014.10.25 g. 16:00 SKTS Sochaczew – AZS AJD Częstochowa

2014.10.25 g. 16:00 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński – KS BRONOWIANKA Kraków

2014.10.25 g. 16:00 MKSTS DWSPiT Polkowice – GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn

2014.10.25 g. 16:00 KS GALAXY Białystok – MRKS Gdańsk

VII termin – 8 listopada 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.11.08 g. 16:00 AZS AJD Częstochowa – KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg

2014.11.08 g. 16:00 KU AZS UE Wrocław – POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński

2014.11.08 g. 16:00 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn – SKTS Sochaczew

2014.11.08 g. 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków – KS GALAXY Białystok

2014.11.08 g. 16:00 MRKS Gdańsk – MKSTS DWSPiT Polkowice

VIII termin – 22 listopada 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.11.22 g. 16:00 KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg – POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński

2014.11.22 g. 16:00 AZS AJD Częstochowa – GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn

2014.11.22 g. 16:00 KS GALAXY Białystok – KU AZS UE Wrocław

2014.11.22 g. 16:00 SKTS Sochaczew – MRKS Gdańsk

2014.11.22 g. 16:00 MKSTS DWSPiT Polkowice – KS BRONOWIANKA Kraków

IX termin – 6 grudnia 2014 roku (sobota) godz. 16:00

2014.12.06 g. 16:00 GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn – KTS SPAR ZAMEK Tarnobrzeg

2014.12.06 g. 16:00 POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński – KS GALAXY Białystok

2014.12.06 g. 16:00 MRKS Gdańsk – AZS AJD Częstochowa

2014.12.06 g. 16:00 KU AZS UE Wrocław – MKSTS DWSPiT Polkowice

2014.12.06 g. 16:00 KS BRONOWIANKA Kraków – SKTS Sochaczew

SKŁADY ZESPOŁÓW (lista zgłoszonych zawodniczek)

KTS ZAMEK SPAR Tarnobrzeg

HAN Ying (GER) 1983-04-29

PARTYKA Natalia 1989-07-27

STRBIKOVA Renata (CZE) 1979-08-06

STEFAŃSKA Kinga 1980-01-22

ZAŁOMSKA Roksana 1991-04-29

LI Qian 1986-07-30

GLKS WANZL SCANIA Nadarzyn

KUSIŃSKA Klaudia 1993-02-22

SZYMAŃSKA Antonina 1983-04-16

JURKOVA Eva (SVK) 1995-03-24

KRZYSIEK Paulina 1996-08-12

ŻBIKOWSKA Monika 1995-05-25

ZIEMKIEWICZ Wiktoria 2000-04-01

{AdmirorGallery}table36{/AdmirorGallery}

POLMLEK ZAMER Lidzbark Warmiński

ARLOUSKAYA Alina (BLR) 1995-07-20

PIETKIEWICZ Monika 1983-01-29

KRZEWICKA Maja 1993-03-12

MAŃKIEWICZ Maja 1999-07-28

GÓRSKA Ada 1998-03-16

CZARNOMSKA Alicja 1993-10-19 –

STRAMOWSKA Małgorzata 1992-06-03

BIBIK Julia 1998-11-01

AZS AJD Częstochowa

BARAVOK Katsiaryna (BLR) 1995-01-23

KUCHUK Maryia (BLR) 1994-06-26

ŚLIFIRCZYK Katarzyna 1993-03-16

PIĘTA Aleksandra 1991-05-02

ŚCIBLAK Joanna 1990-06-05

KU AZS UE Wrocław

BAJOR Natalia 1997-03-07

WABIK Sandra 1995-10-22

CHRABĄSZCZ Marta 1997-06-13

ŁUCZAKOWSKA Daria 1984-05-20

JOŃCZYK Ada 1995-11-13

OSIŃSKA Katarzyna 1994-03-12

GENDERA Sonia 2002-03-12

PAWLACZYK Katarzyna 1991-11-18

ŻAK Anna 1990-08-11

LIU Qimei (CHN) 1991.10.16

DERLICH Małgorzata 1984-10-17

SKTS Sochaczew

GRZYBOWSKA Katarzyna 1989-04-30

PASTOR Agata 1986-03-31

DONG RUI Fang 1975-03-27

ZANIEWSKA Wiktoria 1997-05-22

WIANKOWSKA Julia 1999-08-08

GAWRYLCZYK-ZIELIŃSKA Natalia 1986-02-06

KS BRONOWIANKA Kraków

KNYSZEWSKA Paulina 1997-08-16

FALARZ Aleksandra 1996-01-24

SMĘTEK Marta 1986-07-24

GÓROWSKA Magdalena 1981-10-14

ŚLIWA Alicja 1998-02-08

ZHAO Xia (CHN) 1983-05-28

MKSTS DWSPiT Polkowice

SIKORSKA Magdalena 1986-05-31

MICHORCZYK Natalia 1994-03-08

MATWISZYN Ewelina 1997-12-15

MATWISZYN Natalia 2000-06-02

MAZUR Magdalena 1991-03-19

SZCZERKOWSKA Magdalena 1992-08-29

YU Ying 1986-11-22

MRKS Gdańsk

KACZMAREK Agnieszka 1995-02-09

KRAJEWSKA Marta 1995-04-10

OLCZAK Honorata 1996-04-18

KĘDZIOR Daria 1997-04-14

WITKOWSKA Julia 1999-07-10

MIKLASZEWSKA Maja 2001-06-29

RZESZUTEK Aleksandra 1980-08-07

DUDA Agata 1990-01-16

KS GALAXY Białystok

SOKOLOVSKYTE Jolita (LTU) 1997-06-27

DĄBROWSKA Aleksandra 1996-03-22

LIS Marta 1995-03-23

NAWROCKA Klaudia 1997-01-25

GILEWSKA Kinga 1994-01-17

HAPONOVA Hanna (UKR) 1985-10-28

KARASIOWA Lizaveta (BLR) 1994-09-03

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Condohotels Morliny Ostróda Dekorglass Działdowo Działdowo Lidzbark Warmiński Ostróda Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x