Zawodnik Dekorglassu wicemistrzem świata – Znakomity Szwed

Występujący w barwach Mistrza Polski Dekorglassu Działdowo Truls Möregård został wicemistrzem świata seniorów To ogromny sukces 19-letniego reprezentanta Szwecji. W finale turnieju w Houston przegrał z Chińczykiem Fan Zhendongiem 0:4 (6:11, 9:11, 7:11, 8:11). Truls Möregård powtórzył sukces sprzed 2 lat swojego rodaka Mattiasa Falcka, który zdobył srebrny medal w MŚ w Budapeszcie. Nastoletni zawodnik Dekorglassu zapisał się w historii światowego tenisa stołowego

Wynik finału

Truls Möregård (Szwecja) – Fan Zhendong (Chiny) 0:4 (6:11, 9:11, 7:11, 8:11).

Truls Möregård od tego sezonu występuje w Dekorglassie Działdowo. Rozgrywał znakomite mecze w obydwu rundach grupowych Ligi Mistrzów i przyczynił się do historycznego awansu do ćwierćfinału. Bardzo dobrze spisywał się również w Lotto Superlidze.