Amatorzy rywalizowali na kętrzyńskich kortach – Do zobaczenia na wiosnę!

W miniony weekend (16 i 17 listopada) na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy amatorów. Do zmagań w kategorii „OPEN” i „+55” stawiło się blisko dwudziestu zawodników z Bartoszyc, Budr, Giżycka, Kętrzyna, Kozina, Sątoczna, Radziej, Mrągowa, Węgorzewa. W rywalizacji open najlepszy okazał się Mariusz Donat z Kętrzyna, w grupie starszej zwyciężył Leszek Złotowski z Mrągowa.

 Turniej w kategorii „OPEN” zakończył się po bardzo wyrównanym finale zwycięstwem Mariusza Donata z Kętrzyna drugi Marek Kozłowski z Bartoszyc trzecie miejsce przypadło Marcinowi Kobiela z Bartoszyc, a czwarte Rafałowi Rypina z Kętrzyna.

Kategorię „+55” zdominował Lesław Złotowski z Mrągowa przed Zbigniewem Warchołem i Markiem Wereszczyńskim ( obaj Węgorzewo) oraz Eugeniuszem Donatem z Kętrzyna. Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze, grano w grupach „każdy z każdym”, turniej zakończono w późnych godzinach wieczornych, następne rozgrywki i okazja do rewanżów już w sezonie wiosennym na obiektach MOSiR w Kętrzynie przy ul. Szpitalnej, informacje M. Krzyśków tel. 695 747 999 – zapraszamy

{AdmirorGallery}donat19{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Bartoszyce Węgorzewo Kętrzyn Mrągowo tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x