Bojowe Skrzaty z Olsztyna – Sukces juz jest, może będzie coś więcej

W dniach 3-5.09.2010 r. w Olsztynie odbędą się Finały Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek Polskiego Związku Tenisowego. Udział weźmie po 8 najlepszych drużyn dziewczynek i chłopców wyłonionych z eliminacji w czterech Konferencjach PZT. Organizatorem Mistrzowskiego Turnieju będzie Warmiński-Mazurski Związek Tenisowy, wspólnie z Klubami KS. „Budowlani” Olsztyn i UKS „Absolwent”Olsztyn, których drużyny wywalczyły awans do finału.

Przyznanie organizacji finałowego turnieju Olsztynowi przez PZT, jest wynikiem uznania wyników osiąganych przez naszych młodych zawodników i zdolności organizacyjnych naszego środowiska sportowego. W finałach olsztyńskie zespoły wystąpią w następujących składach:

Dziewczęta (KS Budowlani Olsztyn)

Marcelina Podlińska. ,Wiktoria Szewczak, Agnieszka Zaworska, Monika Górka i Iza Tokarzewska – Trener Albert Riabczenko.

Chłopcy (UKS Absolwent Olsztyn) :

Piotr Kolendo, Szymon Borek. Juliusz Golon, Piotr Wieczorek i Wojciech Jankowski – trenerka Agnieszka Chrzanowska.

Turniej zostanie rozegrany na dwóch obiektach tenisowych Olsztyna. Chłopcy rywalizować będą na kortach Centrum Tenisowego „Jakubowo”, dziewczynki na kortach OKT „Jodłowa”.
W turnieju udział wezmą drużyny

Chłopcy; UKS Absolwent Olsztyn, TKS Arka Gdynia, AZS Poznań, Promasters Szczecin, ChTT Chorzów, UKS Czarna, TUKS Kozica Piotrków Trybunalski, RKT Return Radom.

Dziewczęta: KS Budowlani Olsztyn, SKT Sopot, AZS Poznań, KT Śnieżka Karpacz, TKS Arka Gdynia, KT Legia Warszawa, KS Warszawianka Warszawa.

Już sam awans naszych drużyn do udziału w Turnieju Finałowym Drużynowych Mistrzostw Polski w tym doborowym towarzystwie jest sukcesem naszych młodych tenisistów i liczymy na ambitną walkę o coś więcej…

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x