Branża mięsna w mistrzowskich szrankach – Indykpol poszalał na Jodłowej

W Olsztynie na kortach tenisowych OKT Jodłowa odbyły się jubileuszowe X Mistrzostwa Polski Baranży Mięsnej w tenisie, w których drużynowo zwyciężyła drużyna INDYKPOL Olsztyn w składzie; Piotr Kulikowski, Leszek Klimkowski, Anna Kulikowska, Włodzimierz Amielańczyk, Karol Połucha i Leszek Krzewicki. Najlepszym zawodnikiem mistrzostw był Lech Klimkowski, który wygrał grę pojedynczą i podwójną, w parze z Piotrem Kulikowskim.

 

Bardzo dobrze grał też Maciej Sośnicki, który w grze pojedynczej i podwójnej zajął drugie miejsce , w grze podwójnej w parze innym olsztynianinem Bartoszem Ramotowskim (reprezentującym firmę ANIMEX)

Wyniki poszczególnych kategorii

Punktacja turnieju singlowego ( kategoria do 45 lat)

1 Klimkowski Lech INDYKPOL 24 

2 Sośnicki Maciej INDYKPOL 20

3-4 Wyrębski Bartłomiej ZM WYRĘBSCY Wróblew 16

3-4 Ramotowski Bartosz ANIMEX 16

5-8 Krajewski Krzysztof ZPR DUNAJ 12

5-8 Połucha Karol INDYKPOL 12

5-8 Takmadżan Artem MATTHIAS MODLIBORZYCE 12

5-8 Wyrębski Łukasz ZM WYRĘBSCY Wróblew 12

9-16 Gołaszewski Artur ANIMEX 1

9-16 Aptacy Janusz JBB BAŁDYGA 1

9-16 Skonieczny Przemysław MOGRAL 1

9-16 Wtulich Mariusz FENTO     1

9-16 Rągowski Zbigniew MOGRAL 1

9-16 Żubrowski Andrzej JBB BAŁDYGA 1

9-16 Ławczyński Marek DIVERSEY 1

9-16 Barzykowski Michał NORIDANE FOOD 1

Półfinał

Klimkowski Lech INDYKPOL – Wyrębski Bartłomiej ZM WYRĘBSCY 6:0 6:0

Sośnicki Maciej INDYKPOL – Ramotowski Bartosz ANIMEX 6:2 6:0

Finał

Klimkowski Lech INDYKPOL – Sośnicki Maciej INDYKPOL 6:2 6:3

Punktacja turnieju singlowego ( kategoria +45 lat)

1 Kapkowski Marek MIKSTER 24

2 Kazimierczak Krzysztof ZM MIELCZAREK 20

3-4 Amielańczyk Włodzimierz INDYKPOL 16

3-4 Mirowski Paweł PAMSO 16

5-8 Skirzewski Krzysztof EDPOL  12

5-8 Fabiszewski Grzegorz JBB BAŁDYGA 12

5-8 Krajewski Grzegorz ZPR DUNAJ 12

5-8 Sandomierski Tomasz KRD 12

9-16 Gąsiorowski Stanisław DROBIMAX 6

9-16 Krzewicki Leszek INDYKPOL 1

9-16 Zasada Stanisław ZASADA 6

9-16 Wyrębski Grzegorz ZM WYRĘBSCY Wróblew 6

9-16 Blaszczyk Krzysztof EDPOL  6

9-16 Kulikowski Piotr INDYKPOL  1

9-16 Mielczarek Krzysztof ZM MIELCZAREK 6

9-16 Przywara Zbigniew PROMAR 6

17-32 Traczyk Paweł SOKOŁÓW 1

17-32 Marchewka Andrzej PROMAR 1

17-32 Bałdyga Józef JBB BAŁDYGA 1

17-32 Rodziewicz Janusz Stow. Rzeźników RP 1

17-32 Plenzler Zbigniew ZM MIELCZAREK 1

17-32 Helbik Andrzej PAMSO 1

17-32 Pawełczak Andrzej ANIMEX 1

17-32 Kasperski Seweryn EUROGUM 1

17-32 Czyczel Tadeusz ANIMEX 1

17-32 Gliński Sławomir DROBIMAX 1

17-32 Banasik Andrzej MATTHIAS MODLIBORZYCE 1

17-32 Wtulich Józef ZPR DUNAJ  1

Półfinały

Kazimierczak Krzysztof ZM MIELCZAREK – Amielańczyk Włodzimierz INDYKPOL 6:4 2:6 10:5

Kapkowski Marek MIKSTER – Mirowski Paweł PAMSO      6:6 6:1

Finał

Kapkowski Marek MIKSTER – Kazimierczak Krzysztof ZM MIELCZAREK 6:2 6:0

Turniej pocieszenia

Finał

Przywara Zbigniew PROMARKulikowski Piotr INDYKPOL 6:2

Punktacja turnieju deblowego

1 Kulikowski Piotr INDKPOL/Klimkowski Lech INDYKPOL 12

2 Sośnicki Maciej INDYKPOL/Ramotowski Bartosz ANIMEX 10

3-4 Gliński Sławomir DROBIMAX/Gąsiorowski Stanisław DROBIMAX 8

3-4 Wyrębski Bartłomiej ZM WYRĘBSCY/Wyrębisk Łukasz ZM WYRĘBSCY 8

5-8 Wtulich Józef ZPR DUNAJ/Krajewski Grzegorz ZPR DUNAJ 6

5-8 Przywara Zbigniew PROMAR/Marchewka Andrzej PROMAR 6

5-8 Helbik Andrzej PAMSO/ Mirowski Paweł PAMSO 6

5-8 Kapkowski Marek MIKSTER/Zasada Stanisław ZASADA 6

9-16 Kasperski Seweryn EUROGUM/Krajewski Krzysztof ZPR DUNAJ 1

9-16 Fabiszewski Grzegorz JBB BAŁDYGA/Bałdyga Józef JBB BAŁDYGA 1

9-16 Krzewicki Leszek INDYKPOL/Połucha Karol INDYKPOL 1

9-16 Sandomierski Tomasz KRD/Pawełczak Andrzej ANIMEX 1

9-16 Wtulich Mariusz FENTO/Wtulich Marta FENTO 1

9-16 Skirżewski Krzysztof EDPOL/Błaszczyk Krzysztof EDPOL 1

9-16 Banasik Andrzej MATHIAS/  Takmażan Artem MATHIAS 1

9-16 Kazimierczak Krzysztof ZM MIELCZAREK/MielczarekKrzysztof ZM MIELCZAREK 1

Półfinały

Sośnicki Maciej INDYKPOL/Ramotowski Bartosz ANIMEX – Gliński Sławomir DROBIMAX/Gąsiorowski Stanisław DROBIMAX 6:3 6:0

Kulikowski Piotr INDKPOL/Klimkowski Lech INDYKPOL – Wyrębski Bartłomiej ZM WYRĘBSCY/Wyrębisk Łukasz ZM WYRĘBSCY 6:1 6:1

Finał

Kulikowski Piotr INDKPOL/Klimkowski Lech INDYKPOL – Sośnicki Maciej INDYKPOL/Ramotowski Bartosz ANIMEX 5:7 6:3 10:7

Kolejność w turnieju kobiet

1 TAKMADŻAN LENA MATHIAS MOLIBORZYCE

2 ZASADA JOANNA ZASADA

3 WTULICH MARTA FENTO

4 KULIKOWSKA ANNA INDYKPOL

5 WYRĘBSKA ANNA ZM WYRĘBSCY

{AdmirorGallery}miesna20{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x