Ciekawe zmagania amatorów w Kętrzynie – Nagrody powędrowały do Mrągowa i Gołdapi

W miniony weekend (11i12 kwietnia) na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy amatorów. Do zmagań w kategoriach: „OPEN” i „+50” stawiło się blisko 15 zawodników z Giżycka, Gołdapi, Kętrzyna, Korsz, Radziej, Sątoczna i Mrągowa. Główne nagrody odebrali: Leon Marcinkjan (Mrągowo) i Dariusz Szyszkowski z Gołdapi.

Turniej w kategorii „OPEN” zakończył się po bardzo wyrównanym finale zwycięstwem Leona Marcinkjana z Mrągowa, drugie miejsce zajął Stanisław Koźluk z Kętrzyna, trzecie miejsce przypadło Maciejowi Grypińskiemu z Korsz, a czwarty był Paweł Marcinkjan z Mrągowa.

W niedzielę kategorię „+50” wygrał Dariusz Szyszkowski z Gołdapi przed Andrzejem Tobolskim z Gołdapi oraz Piotrem Kwiatkowskim z Mrągowa i Sławomirem Każarnowiczem z Kętrzyna.

Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze, grano w grupach „każdy z każdym”, turniej zakończono w późnych godzinach popołudniowych, następne rozgrywki i okazja do rewanżów już w maju na obiektach MOSiR w Kętrzynie przy ul. Szpitalnej, informacje M. Krzyśków tel. 695 747 999 – zapraszamy

{AdmirorGallery}ketrzyn514{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko Goldap Kętrzyn Korsze Mrągowo tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x