Ferie z tenisem 2011 – Wprawki przed Talentiadą

Czas wolny od nauki można poświęcić dla doskonalenia swojego hobby i zainteresowań. Tym kierowali się młodzi adepci tenisa, na co dzień pobierający nauki gry w „szkółkach” Sekcji Tenisa KS Budowlani Olsztyn. Dzieci 5-10 lat uczestniczyły w zimowisku zorganizowanym przez trenerów „Budowlanych” w Hali Centrum Tenisowego Jakubowo, przy wsparciu Urzędu Miasta Olsztyn.

 

Dwa treningi tenisowe dziennie, zajęcia ogólnorozwojowe i rozmowy o ulubionej dyscyplinie sportu  oraz dobry obiad w pobliskim Radiu, pozwoliły bardzo pracowicie i przyjemnie spędzić wolny czas dzieciom. Trenerzy Marcin i Paweł Umbras (jeszcze nie tak dawno zawodnicy klubu), prowadzili zajęcia zgodnie z Programem PZT Tenis 10 oraz rywalizację sportową przygotowującą do startu w letniej edycji Talentiady.- konkurencje, sprawnościowe, paratenisowe i tenisowe. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i medale. Tylko 5-letnia Letizia spytała – „dlaczego wszystkie..?”

{gallery}Galerie/umbras{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x