Finisz sezonu u amatorów – Emocje w Jakubowie i na Skandzie

Tenisiści amatorzy nie zwalniają tempa. Na kortach Centrum Jakubowego przy ul. Radiowej i obiekcie TKKF Skandy rozegrano kolejne turnieje. Pogoda jest całkiem niezła więc olsztyńscy miłośnicy białego sportu korzystają z okazji by jeszcze pograć na wolnym powietrzu. Krótkie meldunki z obu kortów.

 

Centrum Jakubowo

Na kortach tenisowych Centrum Jakubowo przy ul. Radiowej 32 odbył się kolejny turniej z cyklu Grand Prix Olsztyna Amatorów. Rozgrywki prowadzono w kategoriach: +45, +55, kobiety open, gra podwójna open mężczyzn.

Wyniki:

+45 lat

1Czapiewski Andrzej,

2 Matel Józef

3 Warykiewicz Tomasz

4 Lech Zdzisław.

+55 lat

1 Koliwer Jan

2 Jabłoński Jerzy,

3 Cimoszyński Jerzy,

kobiety open

1 Boraczyńska Sandra,

2 Góralska Anna,

3 Konaszewska Monika

4 Góralska Ola Vm.Kolendo Alina,

gra podwójna open mężczyzn

1 Laskowski Robert, Boraczyński Michał ,

2 Łoziński Marcin, Paderewski Bartek

3 Lech Zdzisław,Czapiewski Andrzej .

{vsig}grand23{/vsig}

Grand Prix McDonald’s

Po raz szósty debliści walczyli o Grand Prix Mc Donald’s. Turniej wygrali Bartoszowie Paderewski i Stempień, po finałowym zwycięstwie nad Ryszardem Jabłońskim i Wiesławem Soluchem 6:4, 7:5. Trzecie miejsce przypadło Bartoszowi Cierachowi i Wiesławowi Jaśkiewiczowi. W finale turnieju pocieszenia Mirosław Badura i Przemysław Zieliński pokonali Tomasza Chacińskego i Marka Jędrzejczyka 6:1, 4:6, 10:5, a w meczu o trzecie miejsce Andrzej Lasota i Jacek Tomalik wygrali ze Zbigniewem Wojciechowskim i Bogdanem Liśkiewiczem 6:0, 7:5. Najlepszym przypadły nagrody ufundowane przez olsztyński McDonald’s przy placu Roosevelta, zatem… smacznego!

Ubiegłoroczny zwycięzca klasyfikacji McDonald’s Grand Prix Mirosław Badura ponownie zapewnił sobie pierwsze miejsce. Na jeden turniej przed zakończeniem cyklu zgromadził 204 punkty. Za jego plecami trwa zacięta walka o dalsze miejsca, aż trzech tenisistów plasuje się wspólnie na pozycji wicelidera ze 156 punktami – Bartosz Cierach, Wiesław Soluch i Ryszard Jabłoński. W klasyfikacji Grand Prix Skandy na trzy turnieje przed zakończeniem rozgrywek, prowadzi Przemysław Zieliński, przed Tomaszem Chacińskim i Andrzejem Lasotą. 

W sobotę 24 września o godzinie 9 szansa na kolejne emocje turniejowe – V turniej Grand Prix Toyoty w grze pojedynczej.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x