Grand Prix amatorów na Skandzie – Przedostatnie rozdanie

W ostatni weekend wakacji do bogatej oferty imprez tenisowych w regionie swoje propozycje zgłosiły także korty Skanda w Olsztynie. Od początku sezonu trwa tu rywalizacja o Grand Prix amatorów w grze pojedynczej i właśnie w sobotę 30 sierpnia o godzinie 9 rozpocznie się jedenasty turniej tego cyklu. Będzie to zarazem trzecia – i ostatnia – odsłona rywalizacji o Puchar firmy Treeneo.com.

Faworytem do wygrania minicyklu o Puchar Treeneo.com jest Michał Smoczyński, finalista obu poprzednich turniejów, który z 80 punktami prowadzi w klasyfikacji. Miejsca bezpośrednio za nim zajmują Witas Daszczuk i Przemysław Centkowski, każdy z nich z jednym turniejowym zwycięstwem. W walce o Grand Prix Skandy po dziesięciu (z dwunastu) turniejach czołówka kształtuje się nieco inaczej: 1. Przemysław Zieliński (261 pkt.), 2. Andrzej Cegiełka (220 pkt.), 3. Michał Smoczyński (208 pkt.), 4. Tomasz Chaciński i Tomasz Trembicki (po 198 pkt.), 6. Krzysztof Kawczyński (190 pkt.), 7. Szymon Borowski (168 pkt.), 8. Witas Daszczuk (164 pkt.).

Turnieje wspierane przez specjalizujące się w inwestycjach nieruchomościowych Treeneo.com wpisały się już na dobre w krajobraz tenisowej rywalizacji amatorów na kortach Skandy. Jak zawsze na najlepszych graczy czekają nagrody, ale liczne upominki, w tym wartościowy sprzęt tenisowy, trafiają także do rąk wylosowanych szczęśliwców. Rozgrywkom towarzyszy poczęstunek i życzliwa, sportowa atmosfera. Wszystko to sprawia, że turnieje o Puchar Treeneo.com należą do najliczniej obsadzonych na Skandzie.

{AdmirorGallery}skanda49{/AdmirorGallery}  

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x