III Turniej O Puchar Burmistrza – W Lubawie najlepsi goście

10 par rywalizowało w III Tenisowym Turnieju o Puchar Burmistrza Lubawy w grze podwójnej, odbywającego się w ramach "Dni Lubawy". W finale zwyciężyła para olsztyńska Przemysław Centkowski-Robert Urban. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi, które wręczyli im burmistrz Lubawy Maciej Radtke i prezes LTT „Laver” Jarosław Szczepański.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a kolejność debli mogła być zupełnie inna. Rywalizację toczono w trzech grupach; do dalszych gier awansowały po dwie najlepsze pary. Spore szanse na powtórzenie sukcesu sprzed dwóch lat mieli iławianie Dariusz Kamiński z Janem Rafalskim. W meczu decydującym o końcowym triumfie wygrali w pierwszym secie z olsztynianami 7:5. Co prawda drugi set oddali prawie bez walki (2:6), ale w decydującym zarysowała się minimalna przewaga iławian i wydawało się, że w końcu przełamią rywali. Tak było do stanu 4:3. Kolejne gemy okazały się jednak zwycięskie dla olsztyńskiej pary.

W drugim meczu olsztynianie pokonali braci Zbigniewa i Jarosława Kotewiczów 6:3, 6:4, którzy oddali potem walkowerem mecz o drugie miejsce.

Na czwartej pozycji uplasowali się gracze z Nowego Miasta Lubawskiego Łukasz Żywicki i Jacek Sokołowski, po zwycięstwie nad kolejną parą iławską Tomasz Dumkiewicz-Janusz Majkut (6:4, 6:4). Najlepsi z lubawian Jarosław Szczepański-Rafał Ankowski zajęli szóstą lokatę. Imprezę zorganizowało Lubawskie Towarzystwo Tenisowe „Laver”.

{AdmirorGallery}lav67{/AdmirorGallery}

Więcej o tenisie na www.laver.pl.

pk, foto: archiwum LTT „Laver”

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

LTT Laver lubawa

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x