„Krasnale” z rakietami – Pierwszy krok, pierwszy sukces

W hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się turniej tenisowy „krasnali”. To najmłodsi adepci białego sportu, którzy dopiero uczą się pierwszych uderzeń rakietą, ale już uczestniczą w rywalizacji, która jest kolejnym doświadczeniem, a jednocześnie przyjemnym przerywnikiem w treningu.

W imprezie udział wzięli zawodnicy KS Baza Mrągowo i MKS MOSiR Kętrzyn z podziałem na kategorie do 8 i 10 lat. W młodszej grupie zwyciężył Mateusz Bembas, druga była Julia Lewkowicz (oboje z Kętrzyna), a trzecie miejsce zajął Tymon Marcinkjan z Mrągowa.

W kategorii do 10 lat wygrała Martyna Szynkowska, drugi był Leon Marcinkjan (oboje z Mrągowa) a, trzecią miejsce lokatę wywalczyła  Weronika Janczewska z Kętrzyna.

Zdaniem obserwatorów turniej stał na niezłym poziomie sportowym, szczególnie półfinały i finał. Pojawiają się więc następne talenty tenisowe na Warmii i Mazurach, które zapewne niebawem zobaczymy w rozgrywkach PZT Skrzatów.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x