Marcelina w formie – Dobre prognozy przed mistrzostwami

Mistrzyni Polski w drużynie (do lat 12) w tenisie, olsztynianka Marcelina Podlińska, reprezentująca obecnie Legię Warszawa, a trenująca na co dzień w Centrum Tenisowym Jakubowo (przy ul. Radiowej) pod okiem Krzysztofa Badurka ,kontynuuje pasmo dobrych występów w turniejach ogólnopolskich. Ostatnio wzięła udział w bardzo mocno obsadzonym Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Superseria w Radomiu.

Marcelina w parze z Anną Hertel (Legia Warszawa) wygrała turniej w grze podwójnej i zajęła trzecie miejsce w grze pojedynczej. Następnie wzięła udział w OTK seria 1 w Gdyni. W tym turnieju  w parze z Zuzanną Wilk (KS Górnik Bytom) zwyciężyła w turnieju deblowym pokonując w finale parę Weronika Ciałkowska (Legia) Aleksandra Tomczyk (NST) 6:4 6:2.
Marcelina triumfowała również w turnieju singlowym (32 zawodniczki), gdzie w finale pokonała Emmę Zakordoniec (WKT Mera Warszawa) 6:2 7:6.
Obecnie młody talent z Warmii i Mazur przygotowuje się do Halowych Mistrzostw Polski Skrzatów, które odbędą się w dniach 12-15 lutego  w Markach pod Warszawą.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x