Masters JetSystem Active Team JUNIOR CUP – Wytrwałe maluchy z Elblaga

W niedzielę (26 kwietnia) odbył się turniej Masters JetSystem Active Team JUNIOR CUP, który kończył serię siedmiu turniejów. Dzieci od października do kwietnia rywalizowały ze sobą zdobywając unikatowe statuetki, które przedstawiały tenisistów. Tego dnia nie zabrakło emocji. Dzieci wiedziały, że jest to najważniejszy turniej serii i tylko z udziałem ośmiu najlepszych w każdej kategorii.

Ostatecznie w grupie czerwonej zwyciężyła Inka Wawrzkiewicz, drugie miejsce Wiktor Bieliński, trzecie Olek Wronkowski. W grupie zielonej wygrał Jakub Sowa, kolejne lokaty wywalczyli: Piotr Czaczkowski i Julia Bierońska. Pomiędzy turniejem Masters dla dzieci do lat ośmiu a do lat dziesięciu odbyło się oficjalne podsumowanie sezonu zimowego oraz podziękowania sponsorowi, za pomoc w tworzeniu historii elbląskiego tenisa. A dla osłody tort – oczywiście w kształcie kortu tenisowego.

Niespodzianką okazały się dwie nagrody specjalne ufundowane przez JetSystem Active Team Hani Jankowskiej i Jakubowi Sowa. Jest to wyjazd do Chorwacji, na Międzynarodowy turniej do lat 11, uznawany za nieoficjalne Mistrzostwa Świata w tej kategorii wiekowej. Ta nagroda jest wyróżnieniem za pracowitość i zaangażowanie w doskonalenie swoich umiejętności tenisowych . Wszystkie dzieci zasługują na uznanie za systematyczność i udział w cyklu trwającym siedem miesięcy.

Źródło: http://tenisowyelblag.pl/

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x