Na kętrzyńskim MOSiR Turniej Amatorów – Mariusz Donat ograł wszystkich

W sobotę (10 maja) na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy amatorów. Do zmagań w kategorii „OPEN” i „+55” stawiło się piętnastu zawodników z Kętrzyna, Radziej, Sątoczna, Mrągowa. Turniej w kategorii „OPEN” zakończył się po bardzo wyrównanym finale zwycięstwem Mariusza Donata z Kętrzyna.

Drugie miejsce zdobył Mariusz Królikowski z Baroszyc, trzecie miejsce przypadło Piotrowi Kwiatkowskiemu z Mrągowa czwarty był Eugeniusz Donat z Kętrzyna. Kategorię „+55” wygrał Lesław Złotowski z Mrągowa przed Sławomirem Każarnowiczem z Kętrzyna oraz Maciejem Westfalewiczem z Radziej czwarte miejsce Mirosław Szefer z Sątoczna. Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze, grano w grupach „każdy z każdym”, turniej zakończono w późnych godzinach wieczornych.

Następne rozgrywki i okazja do rewanżów 14 czerwca 2014 na obiektach MOSiR w Kętrzynie przy ul. Szpitalnej, informacje M. Krzyśków tel. 695 747 999 – zapraszamy

{AdmirorGallery}donat12{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Kętrzyn Mrągowo Radzieje tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x