Narodowe MP Amatorów Łódź 2011 – Pan Jerzy Jabłoński w finale!

Kilkunastoosobowa reprezentacja tenisistów amatorów z naszego regionu wzięła udział w XXVII Narodowych  Mistrzostwach  Polski Amatorów w Tenisie Ziemnym (Łódź 16-20 lipiec 2011r.). 370 mężczyzn i kobiet z całego kraju rywalizowało w swoich kategoriach wiekowych w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych.

Najlepiej z naszej ekipy spisał się Jerzy Jabłoński z Olsztyna, który w kategorii +65 w parze z Andrzejem Konitzerem (Bydgoszcz) dotarli do finału gry podwójnej, w którym ulegli parze nr 1 Roman Mrozek/Maciej Aleksandrowicz 3:6, 3:6. Serdecznie gratulujemy Panu Jerzemu wicemistrzostwa Polski.
Brązowy medal w grze podwójnej kobiet w kategorii open wywalczyły olsztynianki Monika Erzepki i Urszula Kopeć, docierając do półfinału.
W grze pojedynczej kobiet bardzo dobrze wypadła Monika Erzepki zajmując 4 miejsce w kategorii +45. W grze pojedynczej mężczyzn +55 dzielnie radził sobie Ryszard Jabłoński, przegrywając dopiero w ćwierćfinale z późniejszym finalistą turnieju.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x