Nasi w tenisowych rankingach – W kolejce po sławę

Od czasu do czasu prezentujemy listy rankingowe Polskiego Związku Tenisowego, , uwzględniając w nich pozycje reprezentantów Warmii i Mazur. Daje to ogólny obraz potencjału tej dyscypliny w regionie na tle krajowych rywali. I nie wygląda to źle, biorąc pod uwagę możliwości finansowe naszych klubów. Tenis to jest bardzo drogi sport, przede wszystkim uwagi na udział zawodnikach w turniejach. Bez tego nie ma postępu. A kandydatów po sławę i duże pieniądze jest wielu.

 

Skrzaty do lat 12

1 Żuk Kacper (KT \’Legia\' Warszawa) 1999 835.0 150

2 Fryze Konrad (RKT Return Radom) 1999 762.0 120

3 Sikorski Michał (TUKS \’Kozica\' Piotrków Tryb.) 1999 681.0 80

4 Franko Andrzej (TKS \’Arka\' Gdynia) 1999 636.0 80

5 Łosiak Bartosz (AZS Poznań) 1999 264.0 70.0 0.00 70 0 404.0 64

6 Gawroński Mateusz (KT \’Legia\' Warszawa) 1999 400.0 64

……………………………………………………………………….

25 Kotwicki Wiktor (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1999 203.5 32

35 Wojtaś Filip (TT Olimpia Elbląg) 1999 184.0 24

82 Piotrowski Jakub (TT Olimpia Elbląg)1999 82.0 8

93 Jankowski Wojciech (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1999 75.0 8

96 Skowroński Maciej (AKS przy OSW Olsztyn) 1999 69.0 8

127 Golon Juliusz (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1999 39.0 4

147 Lewandowski Mateusz (TTZ Iława) 2001 24.5 2

172 Wieczorek Paweł (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1999 15.5 2

219 Piotrowski Maksymilian (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 2000 3.0 2

233 Klicki Jakub (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 2000 1.5 2

233 Listwan Adam (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1999 1.5 2

 

Skrzatki do 12 lat

1 Kądzielewska Magdalena (MKS Szczawno Zdrój) 1999  847.0 150

2 Szmit Karolina (MKS Szczawno Zdrój) 1999 722.0 120

3 Hertel Anna (KT \’Legia\' Warszawa) 2000 669.0 80

4 Podlińska Marcelina (KT \’Legia\' Warszawa) 1999 553.0 80

5 Rutkowska Wiktoria (AZS Poznań) 2000 516.0 64

6 Kuczer Daria (Promasters Szczecin) 1999 507.0 64

…………………………………………………………………

57 Grygołowicz Julia (AKS przy OSW Olsztyn) 2000 116.5 16

96 Samoraj Julia (KS Baza Mrągowo) 1999 51.5 8

108 Zielińska Klaudia (KS Baza Mrągowo) 1999 42.5 4

114 Polito Nikola (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1999 39.5 4

145 Szczęsna Agata (NST (warmińsko-mazurskie)) 2000 9.0 2

168 Dmytrenko Julia (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1999 2.5 2

169Płocharczyk Julia (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1999 2.5 2

176 Bielecka Iga (KS Baza Mrągowo) 2000 1.5 2

 

Młodzicy do 14 lat

1 Dembek Michał (WKT \’Mera\' Warszawa) 1997 1616.0 150

2 Hurkacz Hubert (KKT Wrocław) 1997 1097.5 120

3 Królik Patryk (KS \’Warszawianka\' Warszawa) 1997 783.0 80

4 Michocki Przemysław (AZS Poznań) 1997 620.0 80

5 Krawczyński Karol (KS \’Górnik\' Bytom) 1997 514.5 64

6 Walkusz Cezary (SKT Sopot) 1997 472.0 64

……………………………………………………………..

35 Wojtaś Robert (TT Olimpia Elbląg) 1997 183.0 24

85 Kwiatkowski Przemysław (TT Olimpia Elbląg) 1998 96.5 8

129 Kołak Zbigniew (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1997 50.5 2

133 Poszelężny Mateusz (TT Olimpia Elbląg) 1997 49.0 2

158 Karowiec Grzegorz (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1998 37.0 2

172 Kotwicki Wiktor (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1999 32.5 2

183 Kolendo Piotr (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1998 30.0 2

195 Wojtaś Filip (TT Olimpia Elbląg) 1999 27.0 2

208 Pelc Michał (NST (warmińsko-mazurskie)) 1997 21.0 2

244 Furgał Grzegorz (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1997 13.5 2

258 Borek Szymon (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1998 12.0 1

274 Rydecki Jakub (TTZ Iława) 1998 8.6 1

279 Sikora Fabian (TT Olimpia Elbląg) 1998 8.0 1

301 Jankowski Wojciech (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1999 5.0 1

326 Wieczorek Paweł (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1999 2.5 1

344 Golon Juliusz (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1999 1.5 1

344 Oleszczuk Piotr (TT Olimpia Elbląg) 1998 1.5 1

344 Piotrowski Jakub (TT Olimpia Elbląg) 1999 1.5 1

391 Pietras Paweł (TTZ Iława) 1998 0.6 1

 

Młodziczki do lat 14

1 Buczyńska Aleksandra (RKT Return Radom) 1997 833.0 150

2 Fręch Magdalena (ŁKT Łódź) 1997 712.0 120

3 Polańska Patrycja (RKT Return Radom) 1997 600.0 80

4 Maślanka Patrycja (KS Sport-Med Zabrze) 1997 514.0 80

5 Buchla Aleksandra (KS \’Warszawianka\' Warszawa) 1998 473.5 64

6 Sierzputowska Alicja (TKS \’Arka\' Gdynia) 1998 454.0 64

…………………………………………………………………..

43 Jankun Paulina (TT Olimpia Elbląg) 1997 165.0 24

56 Grędzińska Olga (TT Olimpia Elbląg) 1997 141.5 16

68 Szewczak Wiktoria (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1998 109.0 8

68 Szewczak Wiktoria (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1998 109.0 67

154 Zaworska Agnieszka (AKS przy OSW Olsztyn) 1998 28.5 2

209 Dmytrenko Julia (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1999 11.0 2

226 Bociańska Patrycja (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1998 7.4 2

240 Samoraj Julia (KS Baza Mrągowo) 1999 4.5 2

240 Zielińska Klaudia (KS Baza Mrągowo) 1999 4.5 2

262 Płocharczyk Julia (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1999 1.5 1

262 Polito Nikola (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1999 1.5 1

 

Kadeci do 16 lat

1 Łomacki Piotr (KS \’Warszawianka\' Warszawa) 1995 1039.0 150

2 Walków Szymon (Stow. REDECO SiR Wrocław) 1995  821.0 120

3 Nispoń Michał (WKS \’Grunwald\' Poznań) 1995 660.5 80

4 Majchrzak Kamil (PKTZ \’Winner\' Piotrków Tryb.) 1996 628.5 80

5 Gresk Phillip (KS \’Warszawianka\' Warszawa) 1996 600.0 64

6 Gajewski Kamil (SKT Sopot) 1995 589.0 64

………………………………………………………………….

9 Sulgostowski Borys (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1995 502.0 48

88 Derewońko Maksymilian (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996  83.5 8

93 Żółtowski Konrad (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 79.8 8

95 Chitryniewicz-Kaffka Andrzej (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1996 78.0 8

98 Brdak Mateusz (KS Baza Mrągowo) 1995 74.0 4

117 Górka Michał (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 59.6 4

127 Żęgota Konrad (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1996 47.0 4

165 Poszelężny Mateusz (TT Olimpia Elbląg) 1997 27.0 2

176 Lesiński Karol (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 25.4 2

236 Wojtaś Robert (TT Olimpia Elbląg) 1997 8.0 2

281 Karowiec Grzegorz (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1998 1.5 1

281 Pelc Michał (NST (warmińsko-mazurskie)) 1997 1.5 1

281 Pelc Maciej (NST (warmińsko-mazurskie)) 1995 1.5 1

314 Kotwicki Wiktor (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1999 1.0 1

334 Tryniszewski Jakub (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 0.3 1

 

Kadetki do 16 lat

1 Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań)1995 410.0 150

2 Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów)1995 435.0 120

3 Karczewska Hanna (TTZ Iława) 1995 797.0 80

4 Stanisz Zofia (KT Jelenia Góra) 1996 758.0 80

5 Żórawska Adrianna (KS \’Warszawianka\' Warszawa) 1995 704.0 64

6 Goławska Aleksandra (KT \’Nasza Lechia\' Gdańsk) 1995 554.0 64

……………………………………………………………

23 Wilczewska Adrianna (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 241.0 32

42 Sikora Martyna (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1995 150.0 24

108 Jankun Paulina (TT Olimpia Elbląg) 1997 30.0 4

136 Jabłońska Paulina (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 17.4 2

150 Szewczak Wiktoria (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1998 11.5 2

173 Grędzińska Olga (TT Olimpia Elbląg) 1997 3.0 2

190 Samoraj Julia (KS Baza Mrągowo) 1999 1.5 2

190 Zielińska Klaudia (KS Baza Mrągowo) 1999 1.5 2

223 Górka Monika (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1998 0.5 2

 

Juniorzy do lat 18

1 Kocyła Arkadiusz (Promasters Szczecin) 1993 1003.8 150

2 Barański Piotr (GKT \’Nafta\' Zielona Góra) 1993 895.5 120

3 Smoła Maciej (POZ BRUK Sobota) 1993 801.5 80

4 Romanowicz Maciej (WTS \’DeSki\' Warszawa) 1993 784.3 80

5 Jędruszczak Mikołaj (KS \’Start-Wisła\' Toruń) 1993 777.5 64

6 Sołtyka Tomasz (SKT Sopot) 1993 558.0 64

……………………………………………………………

30 Jacyszyn Wojciech (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1993 193.0 32

44 Sulgostowski Borys (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1995 136.0 24

76 Żółtowski Konrad (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 74.0 8

114 Górka Michał (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 38.5 4

114 Maliński Andrzej (UKS Absolwent Sport Club Olsztyn) 1994 38.5 4

217 Chitryniewicz-Kaffka Andrzej (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1996  1.5 2

217 Derewońko Maksymilian (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 1.5 2

217 Lesiński Karol (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 1.0 0.5 0.00 0 0 1.5 2

217 Wojtaś Robert (TT Olimpia Elbląg) 1997 1.5 2

217 Żęgota Konrad (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1996 1.5 2

 

Juniorki do lat 18

1 Maciejewska Zuzanna (AZS Poznań) 1995 842.3 150

2 Stencel Magdalena (SKT Sopot) 1994 587.0 120

3 Król Justyna (KS \’Mostostal\' Zabrze) 1993 539.0 80

4 Czarnik Paulina (Promasters Szczecin) 1994 496.5 80

5 Odrzywołek Iga (ChTT Chorzów) 1995 415.5 64

6 Kurasz Madlena (ZTT Złotoryja) 1993 376.5 64

…………………………………………………………………

10 Kocięcka Sylwia (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1993 277.5 48

15 Witos Katarzyna (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1994 245.0 48

23 Karczewska Hanna (TTZ Iława) 1995 196.8 32

46 Sikora Martyna (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1995 80.5 24

99 Wilczewska Adrianna (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1996 22.5 4

134 Szewczak Wiktoria (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1998 3.0 2

144 Grędzińska Olga (TT Olimpia Elbląg) 1997 1.5 2

144 Jankun Paulina (TT Olimpia Elbląg) 1997 1.5 2

144 Lewandowska Katarzyna (UKS Drwęckie Tenis Klub Ostróda) 1993 1.5 2

167 Andrzejewska Anna (TTZ Iława) 1994 1.0 2

 

Seniorzy

1. Przysiężny Michał (KS Match Point Wrocław) 1984 3486.0 150

2. Janowicz Jerzy Filip (AZS Łódź) 1990 2596.0 120

3. Gawron Marcin (MW Tenis S.A. Poznań) 1988 1013.0 80

4. Panfil Grzegorz (KS \’Górnik\' Bytom) 1988 627.0 80

5. Kapaś Andriej (MW Tenis S.A. Poznań) 1989 617.0 64

6. Koniusz Błażej (ChTT Chorzów) 1988 514.0 64

………………………………………………………..

103. Głowacz Michał (KS \’Budowlani\' Olsztyn) 1991 33.0 4

 

Seniorki

1. Linette Magda (WKS \’Grunwald\' Poznań) 1992 1910.0 150

2. Piter Katarzyna (WKS \’Grunwald\' Poznań) 1991 1500.0 120

3. Kania Paula (ChTT Chorzów) 1992 885.0 80

4. Domachowska Marta (WKT \’Mera\' Warszawa) 1986 880.0 80

5. Kosińska Karolina (WTS \’DeSki\' Warszawa) 1986 669.0 64

6. Korzeniak Anna (KS \’Grzegórzecki\' Kraków) 1988 535.0 64

……………………………………………………………………..

52. Karczewska Hanna (TTZ Iława) 1995 63.0 16

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x