Ogólnopolski Turniej Dzieci Toruń 2015 – Kuba i Hania z Elbląga „łapią” formę

W niedzielę (11 stycznia) w Toruniu odbył się Ogólnopolski Turniej Tenisowy Dzieci. W kategorii zielonej, czyli do lat 10 wystąpiło z sukcesami dwoje młodych zawodników B&M Tennis Club z Elbląga.Jakub Sowa wygrał rywalizacje chłopców, a Hania Jankowska zajęła drugie miejsce wśród dziewcząt.

Chłopcy (było ich 12) fazie eliminacyjnej zagrali w dwóch grupach po 6 osób. Dwie najlepsze zagrały na koniec finał. Jakub Sowa pewnie wygrał wszystkie swoje mecze w grupie i finał, bezapelacyjnie zajmując 1. miejsce.

W turnieju dziewcząt wystąpiło sześć zawodniczek. Też rozgrywały swoje mecze w grupie w systemie każda z każdą. Hania Jankowska ostatecznie była druga.    

Oceniając cykl przygotowawczy przed Mistrzostwami Polski (odbędą się pod koniec stycznia) trener zawodników Bartłomiej Kierwiak jest zadowolony z gry podopiecznych. Plan treningowy przebiega prawidłowo i już w Toruniu było widać, że Kuba z Hanią „łapią” formę.

Zaproszenie na turniej

W najbliższą niedzielę, 18 stycznia B&M Tennis Club organizuje na kortach w Kazimierzowie turniej tenisowy dla dzieci w wieku do lat 8 i 10. Zgłoszenia do niedzielnego turnieju należy nadsyłać do 17.01.2015 na adres email:biuro@tenisowyelblag.pl. Wpisowe w wysokości 50 zł

Kategorie wiekowe do lat 8 i 10.

Losowanie i początek gier:

Grupa czerwona (do lat 8) godz. 9 – 09.15;

Grupa zielona godz. 12-12.30.

Uczestnikom przygotowano puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe. Pula nagród to 1 500 zł.

Będzie to cykl 7 turniejów zakończony turniejem MASTERS.

Zawody mają charakter indywidualny i odbędą się na sztucznej trawie. Rozgrywki zgodnie z regulaminem Tenis10.

W każdym turnieju nagrodą jest unikatowa statuetka. W sumie jest ich do zdobycia siedem, które razem będą tworzyć historię tenisową. Zawodnicy, którzy wywalczą wszystkie statuetki otrzymają specjalna nagrodę na zakończenie całej edycji.

    

    

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x