OTK Młodzików o Puchar Burmistrza Iławy – Wiktor Kotwicki w finale singla

W Iławie zakończył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny PZT Młodzików o Puchar Burmistrza Miasta. Obsada imprezy mocna. Oprócz zawodników z województwa warmińsko-mazurskiego grała grupa młodzieży z sekcji z kilku okręgów krajowych. Naszym reprezentantom wiodło się zupełnie dobrze. Trzech z nich awansowało do ćwierćfinału singla, w finale zagrał Wiktor Kotwicki. W singlu nasze dziewczęta nie odegrały większej roli, natomiast rewelacją okazała się "skrzatka"Stefania Rogozińska-Dzik (WTS DeSKI Warszawa)

 

Wyniki

Gra pojedyncza młodziczek

I runda

Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Marta Konopińska (Okęcie Sport Warszawa) 6:0 6:1

Paula Mattik (Lechia Gdańsk) – Agata Szczęsna (KT Jakubowo Olsztyn) 6:0 6:1

Anita Szepelska (Return Łomża) – Natalia Komar (AZS UKW Bydgoszcz) 6:3 6:1

Zofia Grodzka (Okęcie Sport Warszawa) – Zuzanna Klugmann (Nafta Zielona Góra) 7:5 6:4

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) – Maria Mikołajczyk (WTS DeSki Warszawa) 6:1 6:1

Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski warszawa) – Julia Grygołowicz (AKS OSW Warszawa) 6:0 6:1

II runda

Julia Ciura (Legia Warszawa) – Zuzanna Kostuj (Warszawianka) 6:3 6:2

Julia Jędrzejczak (WTS Deski Warszawa) – Karolina Cerowska (Lechia Gdańsk) 6:0 6:0

Weronika Falkowska (WTS Deski Warszawa) – Paula Mattik (Lechia Gdańsk) 6:2 6:1

Marcelina Marut (SKT Centrum Bydgoszcz) – Anita Szepelska (Return Łomża) 6:3 6:3

Maja Makal (Stanley Białystok) – Marta Komar (AZS UKW Bydgoszcz) 6:1 6:2

Anna Chudzińska (AZS Poznań) – Zofia Grodzka (Okęcie Sport Warszawa) 6:4 6:2

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) – Jadwiga Wygoda (ŁKT Łódź) 6:4 7:5

Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski Warszawa) – Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo) 6:2 3:6 6:4

Ćwierćfinały

Julia Ciura (Legia Warszawa) – Julia Jędrzejczak (WTS Deski Warszawa) 6:1 6:3

Weronika Falkowska (WTS Deski Warszawa) – Marcelina Marut (SKT Centrum Bydgoszcz) 6:1 6:4

Maja Makal (Stanley Białystok) – Anna Chudzińska (AZS Poznań) 6:4 6:2

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) – Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski Warszawa) 2:6 4:6

Półfinały

Julia Ciura (Legia Warszawa) – Weronika Falkowska (WTS Deski Warszawa) 3:6 6:0 6:4

Maja Makal (Stanley Białystok) -Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski Warszawa) 5:7 1:6

Finał

Julia Ciura (Legia Warszawa) – Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski Warszawa) 0:6 1:0

Gra podwójna dziewcząt

Ćwierćfinały

Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo)/Julia Ciura (Legia Warszawa) – Maria Mikołajczyk/ Julia Jędrzejczak (WTS Deski Warszawa) walkower (kontuzja Bednarczyk)

Karolina Aleksandrowicz/Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Karolina Cerowska (Lechia Gdańsk)/Zuzanna Klugmann (Nafta Zielona Góra) 6:0 6:0

Weronika Falkowska/Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski Warszawa) – Zofia Grodzka/Marta Konopińska (Okęcie Sport Warszawa) 6:3 6:1

Anna Chudzińska (AZS Poznań)/Marcelina Marut (SKT Centrum Bydgoszcz) – Maja Makal (Stanley Białystok)/Anita Szepelska (Return Łomża) 1:6 7:5 10:5

Półfinały

Karolina Aleksandrowicz/Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Maria Mikołajczyk/ Julia Jędrzejczak (WTS Deski Warszawa) 6:2 6:4

Weronika Falkowska/Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski Warszawa) – Anna Chudzińska (AZS Poznań)/Marcelina Marut (SKT Centrum Bydgoszcz) 6:1 6:3

Finał

Karolina Aleksandrowicz/Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Weronika Falkowska/Stefania Rogozińska-Dzik (WTS Deski Warszawa) 2:6 6:4 10:2

{AdmirorGallery}burm9{/AdmirorGallery}

Gra pojedyncza młodzików

I runda

Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Marek Mucha (Start Wisła Toruń) 6:0 6:1

Stanisław Grodzki (Okęcie Sport Warszawa) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 6:3 6:4

Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) – Mateusz Ciecierski (Sportem i Stępniak Warszawa) 6:1 6:1

Paweł Wojtkowiak (Tenis Klub Toruń) – Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:0

Filip Wojtaś (TTScore Elbląg) – Marcel Bajer (TTZ Iława) 6:0 6:0

Paweł Chmielewski (Tenis Klub Toruń) – Oskar Gniewkowski (SKR Sopot) 6:0 6:1

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) – Norman Skulmowski (Start Wisła Toruń) 6:2 6:1

Adam Kwiatkowski (Okęcie Sport Warszawa) – Horatio Krawcow (Tei Break Warszawa) 7:5 6:4

Szymon Mikuła (NST Mazowsze) – Szymon Mikulski (Sprtteam Warszawa) 6: 6:0

Mateusz Skutella (Masters Inowrocław) – Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) 6:2 6:1

Juliusz Lesman ((PKT Pabianice) – Włodzimierz Nowakowski (Tenis Klub Toruń) 6:1 6:0

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo Olsztyn) – Hubert Drewczyński (NST Warmia i mazury) 6:0 6:0

Jan Guzek (Sportteam Warszawa) – Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 6:1 6:1

Kacper Dworak (Winners St. J. Wolniak) – Aaron Stajszczak (Centrum Bydgoszcz) 6:2 6:1

II runda

Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Andrzej Franko (Legia Warszawa) 2:6 7:6(7) 7:6(4)

Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) – Stanisław Grodzki (Okęcie Sport Warszawa) 6:3 6:1

Paweł Wojtkowiak (Tenis Klub Toruń) – Filip Wojtaś (TTScore Elbląg) 6:3 6:2

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) – Paweł Chmielewski (Tenis Klub Toruń) 6:0 6:2

Adam Kwiatkowski (Okęcie Sport Warszawa) – Szymon Mikuła (NST Mazowsze) 4:6 6:3 6:1

Juliusz Lesman ((PKT Pabianice) – Mateusz Skutella (Masters Inowrocław) 6:1 6:0

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo Olsztyn) – Jan Guzek (Sportteam Warszawa) 6:0 6:2

Daniel Michalski (Legia Warszawa) – Kacper Dworak (Winners St. J. Wolniak) 6:0 6:0

Ćwierćfinały

Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) 6:7(7) 6:7(5)

Paweł Wojtkowiak (Tenis Klub Toruń) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) 6:3 7:5

Adam Kwiatkowski (Okęcie Sport Warszawa) – Juliusz Lesman ((PKT Pabianice) 6:3 6:3

Wojciech Jankowski (KT Jakubowo Olsztyn) – Daniel Michalski (Legia Warszawa) 0:6 1:6

Półfinały

Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) –  Paweł Wojtkowiak (Tenis Klub Toruń) 6:2 6:1

Adam Kwiatkowski (Okęcie Sport Warszawa) – Daniel Michalski (Legia Warszawa) 1:6 0:6

Finał

Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) – Daniel Michalski (Legia Warszawa) 0:6 1:6

Gra podwójna chłopców

I runda

Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn)/Filip Wojtaś (TTScore Elbląg) – Mateusz Ciecierski (Sportem i Stępniak Warszawa)/Jan Guzek (Sportteam Warszawa) 6:4 6:1

Paweł Chmielewski (Tenis Klub Toruń)/Norman Skulmowski (Start Wisła Toruń) – Marcel Bajer/Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 6:0 3:6 10:7

Ćwierćfinały

Daniel Michalski (Legia Warszawa)/Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn)/Filip Wojtaś (TTScore Elbląg) 6:0 6:0

Mateusz Skutella (Masters Inowrocław)/Paweł Wojtkowiak (Tenis Klub Toruń) – Stanisław Grodzki (Okęcie Sport Warszawa)/Szymon Mikuła (NST Mazowsze) 6:1 6:4

Wojciech Jankowski/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) – Kacper Dworak (Winners St. J. Wolniak)/Wiktor Kotwicki (NST Warmia i Mazury) 7:6(6) 4:6 10:7

Adam Kwiatkowski (Okęcie Sport Warszawa)/Juliusz Lesman ((PKT Pabianice) – Paweł Chmielewski (Tenis Klub Toruń)/Norman Skulmowski (Start Wisła Toruń) 6:0 6:1

Półfinały

Daniel Michalski (Legia Warszawa)/Filip Szymański (Tie Break Warszawa) -Mateusz Skutella (Masters Inowrocław)/Paweł Wojtkowiak (Tenis Klub Toruń) 6:1 6:0

Adam Kwiatkowski (Okęcie Sport Warszawa)/Juliusz Lesman ((PKT Pabianice) – Wojciech Jankowski/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn) 6:0 7:6(4)

Finał

Daniel Michalski (Legia Warszawa)/Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Adam Kwiatkowski (Okęcie Sport Warszawa)/Juliusz Lesman ((PKT Pabianice) 6:7 6:1 7:10

{AdmirorGallery}burm10{/AdmirorGallery}

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x