OTK Młodzików w Ostródzie – Julia i Maciek wygrali wszystko

W ostródzkiej hali tenisowej Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny PZT Młodzików - WTK 5. Udział wzięło 25 zawodników z Trójmiasta, Olsztyna, Elbląga, Mrągowa i Ostródy. Zwycięzcami zostali; w grach pojedynczych: Julia Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) i Maciej Karczmarczyk (SKT Sopot) a w grach podwójnych; Julia Grygorowicz/Wiktoria Szewczak (UKS Drwęckie Ostróda) i Maciej Karczmarczyk/Maciej Autuch (KT Arka Gdynia). Do wyróżniających się zawodników należał też, ogromnie waleczny ; Piotrek Kolendo (KT Jakubowo-Olsztyn), który zajął drugie miejsca w grze pojedynczej i podwójnej.

 

Wyniki

Gra pojedyncza dziewcząt

Ćwierćfinały

Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo) – Monika Górka (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:2

Nikola Polito (Budowlani Olsztyn) – Agata szczęsna (Budowlani Olsztyn) 1:6 7:5 10:6

Półfinały:

Wiktoria Szewczak (UKS Drwęckie Ostróda) –Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo) 6:0 6:0

Julia Gygołowicz  (AKS OSW Olsztyn) – Nikola Polito (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:0

Finał

Julia Gygołowicz  (AKS OSW Olsztyn)-  Wiktoria Szewczak (UKS Drwęckie Ostróda) 7:5 7:5

Gra podwójna dziewcząt

Półfinały

Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo)/Nikola Polito (Budowlani Olsztyn) – Monika Górka/Agata Szczęsna (Budowlani Olsztyn) 6:4 7:5

Finał

Julia Gygołowicz  (AKS OSW Olsztyn)-  Wiktoria Szewczak (UKS Drwęckie Ostróda) –

Klaudia Zielińska (Baza Mrągowo)/Nikola Polito (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:0

Gra pojedyncza chłopców

1/8 finału

Maciej Kaczmarczyk (SKT Sopot) – Łukasz Święty (TTZ Iława) 6:0 6:0

Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Krzysztof Gryszczuk (AKS OSW Olsztyn) 6:0 6:4

Grzegorz Karowiec (UKS Drwęckie Ostróda) – Dawid Sokołowski (UKS SMS Olsztyn) 6:0 6:0

Szymon Borek (KT Jakubowo) – Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) 3:6 7:5 10:8

Piotr Kolendo (KT Jakubowo) – Wojciech Jankowski (KT Jakubowo) 6:0 6:0

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Filip Wojtaś (Olimpia Elbląg) 6:3 6:2

Wiktor Kotwicki (niestowarzyszony) – Marceli Bajer (TTZ Iława) 6:4 6:2

Maciej Autuch (Arka Gdynia) –Filip Kaniewski (niestowarzyszony) 6:0 6:0

Ćwierćfinały

Maciej Kaczmarczyk (SKT Sopot) – Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg)6:4 6:0

Grzegorz Karowiec (UKS Drwęckie Ostróda) –  Szymon Borek (KT Jakubowo)6:0 6:0

Piotr Kolendo (KT Jakubowo) –  Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 6:4 7:6

Wiktor Kotwicki (niestowarzyszony) –  Maciej Autuch (Arka Gdynia) 6:3 6:3

Półfinały

Maciej Kaczmarczyk (SKT Sopot) – Grzegorz Karowiec (UKS Drwęckie Ostróda) 6:2 6:2

Piotr Kolendo (KT Jakubowo) – Wiktor Kotwicki (niestowarzyszony) 3:6 7:5 14:12

Finał

Maciej Kaczmarczyk (SKT Sopot) –  Piotr Kolendo (KT Jakubowo) 6:3 6:1

Gra podwójna chłopców

Ćwierćfinały

Wiktor Kotwicki (niestowarzyszony)/Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) – Wojciech Jankowski/Szymon Borek (KT Jakubowo) 6:2 6:2

Krzysztof Gryszczuk/Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo)/Dawid Sokołowski (UKS SMS Olsztyn) 6:3 6:3

Półfinały

Maciej Kaczmarczyk (SKT Sopot)/Maciej Autuch (Arka Gdynia) –  Wiktor Kotwicki (niestowarzyszony)/Jakub Piotrowski (Olimpia Elbląg) 6:2 6:0

Grzegorz Karowiec (UKS Drwęckie Ostróda)/Piotr Kolendo (KT Jakubowo) – Krzysztof Gryszczuk/Maciej Skowroński (AKS OSW Olsztyn)6:1 6:4

Finał

Maciej Kaczmarczyk (SKT Sopot)/Maciej Autuch (Arka Gdynia)) – Grzegorz Karowiec (UKS Drwęckie Ostróda)/Piotr Kolendo (KT Jakubowo) 7:5 6:2

Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Budowlani Olsztyn przy współpracy z Żeglugą Ostródzko-Elbląską i Warmińsko-Mazurskim Związkiem Tenisowym.

{gallery}nik19{/gallery}

Dyrektor turnieju; Mirosław Umbras

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x