OTK PZT skrzatów Olsztyn 2012 – Łatwiej było w deblach

W Olsztynie na kortach tenisowych UW-M odbył się OTK Skrzatów, którego organizatorami byli: Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy i KS Budowlani Olsztyn. W imprezie udział wzięło 28- młodych tenisistów do 12 lat z całego kraju , którzy walczyli o punkty do klasyfikacji Polskiego Związku Tenisowego. Zwycięzcami w grach pojedynczych zostali; Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo) i Filip Szymański (ST Tie Break Warszawa). Bardzo wysoki poziom uczestniczących zawodników, spowodował, że bardzo trudno było przebić się naszym młodym tenisistom do strefy medalowej.

 

Najlepsze wyniki osiągnęli;Julia Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) i Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo Olsztyn), którzy w grach pojedynczych dotarli do ćwierćfinałów. Lepsze wyniki zanotowali w grach podwójnych; Julia w parze z Pauliną Bednarczyk zajęła druga lokatę , a Maks z Dawidem Sokołowskim (UKS SMS Olsztyn) trzecie miejsce.

Gra pojedyncza dziewcząt

I runda

Maria Styczyńska (WTS Deski Warszawa) – Agata Szczęsna (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:1

Maja Makal (Stanley Białystok) – Anita Szepelska (Return Łomża) 6:3 5:7 10:6

Weronika Pociej (WTS DeSki Warszawa) – Gabriela Andrukonis (Sokół Asy Białystok) 6:0 6:2

Zuzanna Klugmann NT – Nikola Żurawska NT 6:2 6:0

Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Weronika Jankun (Olimpia Elbląg) 6:0 6:0

Julia Grygołowicz (AKS OSW Olsztyn) – Gabriela Nycz (WTS DeSki Warszawa) 6:2 6:0

Ćwierćfinały

Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo) – Maria Styczyńska (WTS DeSki Warszawa) 6:1 6:3

Maja Makal (Stanley Białystok) – Weronika Pociej (WTS DeSki Warszawa) 6:4 6:4

Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Zuzanna Klugmann NT 6:3 6:0

Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) – Julia Grygorowicz (AKS OSW Olsztyn) 6:2 6:2

Półfinały

Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo) – Maja Makal (Stanley Białystok) 6:0 6:0

Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Karolina Aleksandrowicz (Warszawianka) 3:6 6:3 10:8

Finał

Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo) – Zuzanna Kostuj (Warszawianka) 6:3 7:5

Gra podwójna

I runda

Maria Styczyńska (WTS Deski Warszawa) /Agata Szczęsna (Budowlani Olsztyn) – Anita Szepelska (Return Łomża)/ Maja Makal (Stanley Białystok) 6:4 2:6 10:6

Półfinały

Karolina Aleksandrowicz/Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Weronika Pociej/Gabriela Nycz (WTS DeSki Warszawa) 6:0 6:1

Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo)/Julia Grygorowicz (AKS OSW Olsztyn) – Maria Styczyńska (WTS DeSki Warszawa) /Agata Szczęsna (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:1

Finał

Karolina Aleksandrowicz/Zuzanna Kostuj (Warszawianka) – Paulina Bednarczyk (WTT Wejherowo)/Julia Grygorowicz (AKS OSW Olsztyn) 3:6 6:3 10:4

Gra pojedyncza chłopców

I runda

Jan Guzek (UKS Sporteam Warszawa) – Mateusz Lewandowski (TTZ Iława) 6:3 6:1

Marek Kamrowski (Lechia Gdańsk) – Bartek Siwicki (Baza Mrągowo) 6:0 6:0

Tomasz Frankowski (Top Spin Wołomin) – Marek Bajer (TTZ Iława) 6:0 6:1

Kamil Rządkowski (MKS AM Team Warszawa) – Jakub Federowicz (SKT Sopot) 6:1 6:0

Franciszek Matras (Sportem Warszawa) – Dariusz Kuczyński (Arka Gdynia) 6:1 6:1

Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) – Marcin Stanglewicz NT 7:5 6:0

Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) – Kamil Ferdo (Olimpia Elbląg) 6:3 7:5

II runda

Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Jan Guzek (UKS Sporteam Warszawa) 6:2 6:0

Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Dawid Sokołowski (UKS SMS Olsztyn) 6:2 6:0

Marcel Kamrowski (Lechia Gdańsk) – Dariusz Dejnarowicz (Lechia Gdańsk) 6:0 6:3

Paweł Kaliszewski (Sporteam Warszawa) – Tomasz Frankowski (Top Spin Wołomin) 6:4 3:6 10:5

Szymon Mikulski (Sportteam Warszawa) – Kamil Rządkowski (MKS AM Team Warszawa) 7:5 6:3

Franciszek Matras (Sporteam Warszawa) – Dominik Miotk (WTT Wejherowo) 7:6(1) 6:2

Piotr Frończuk (BKS Gem Biała Podlaska) – Maurycy Oprus (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:2

Michał Woźniak (TeiBreak Warszawa) – Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) 6:0 6:0

Ćwierćfinały

Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 6:2 6:2

Paweł Kaliszewski (Sporteam Warszawa) – Marcel Kamrowski (Lechia Gdańsk) 6:1 6:2

Szymon Mikulski (Sportteam Warszawa) – Franciszek Matras (Sporteam Warszawa) 6:0 6:1

Michał Woźniak (TeiBreak Warszawa) – Piotr Frończuk (BKS Gem Biała Podlaska) 6:0 6:2

Półfinały

Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Paweł Kaliszewski (Sporteam Warszawa) 6:3 6:1

Michał Woźniak (TeiBreak Warszawa) – Szymon Mikulski (Sportteam Warszawa) 6:0 6:3

Finał

Filip Szymański (Tie Break Warszawa) – Michał Woźniak (TeiBreak Warszawa) 6:4 6:1

Gra deblowa chłopców

I runda

Kamil Rządkowski (MKS AM Team Warszawa)/Piotr Frończuk (BKS Gem Biała Podlaska) – Tomasz Frankowski (Top Spin Wołomin)/ Kamil Ferdo (Olimpia Elbląg) 6:2 6:0

II runda

Filip Szymański /Michał Woźniak (TeiBreak Warszawa) – Marcel Kamrowski (Lechia Gdańsk)/Dariusz Kuczyński (Arka Gdynia) 6:0 6:0

Dawid Sokołowski (UKS SMS Olsztyn)/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) – Kamil Rządkowski (MKS AM Team Warszawa)/Piotr Frończuk (BKS Gem Biała Podlaska) 6:4 7:6(6)

Paweł Kaliszewski/Szymon Mikulski (Sportteam Warszawa) – Bartek Siwicki/Leon Marcinkjan (Baza Mrągowo) 6:0 6:0

Franciszek Matras/Jan Guzek (UKS Sporteam Warszawa) – Dariusz Dejnarowicz (Lechia Gdańsk)/ Dominik Miotk (WTT Wejherowo) 6:2 4:6 10:8

Półfinały

Filip Szymański /Michał Woźniak (TeiBreak Warszawa) – Dawid Sokołowski (UKS SMS Olsztyn)/Maksymilian Piotrowski (KT Jakubowo) 6:2 6:2

Paweł Kaliszewski/Szymon Mikulski (Sportteam Warszawa) – Franciszek Matras/Jan Guzek (UKS Sporteam Warszawa) 6:1 6:1

Finał

Filip Szymański /Michał Woźniak (TeiBreak Warszawa) – Paweł Kaliszewski/Szymon Mikulski (Sportteam Warszawa) 6:1 6:2

{AdmirorGallery}skrz28{/AdmirorGallery}

Sędzia naczelny; Ryszard Fleszar

Dyrektor turnieju; Mirosław Umbras

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x