OTK Seniorów Jabłoń k/Pisza (grupowy) 2014 – Marcelina Podlińska przed Adrianną Wilczewską

W ośrodku Jabłoń koło Pisza zakończył się ogólnopolski turniej klasyfikacyjny w grupach seniorek i seniorów w tenisie ziemnym. Wśród pań warunki dyktowały zawodniczki Budowlanych Olsztyn. Wygrała Marcelina Podlińska przed Adrianną Wilczewską, co nas oczywiście bardzo cieszy, choć oczywiście obsada nie była najmocniejsza. W rywalizacji panów triumfował Wojciech Lutkowski (Legia W-wa)Dobrze wypadł  Michał Górka (Budowlani), zajmując 8 miejsce.

Kobiety

Eliminacje

Grupa A:

Marta Ruszczyńska (UKS Okęcie Warszawa) – Patrycja Koźluk (AT Jabłoń Lake Resort) 6:0 6:0

Grupa B

Marcelina Podlińska (Budowlani Olsztyn) – Natalia Salwa (NST Świętokrzyskie) 6:0 6:1

Grupa C:

Magdalena Stępnik (MUKS Gemik Kielce) – Klaudia Zielińska (UKS Team Mrągowo) 6:0 6:1

Grupa D

Adrianna Wilczewska (Budowlani Olsztyn) – Paulina Kostka (MKS Szczawno Zdrój) 6:2 6:2

Grupy finałowe

o miejsca 1-4

Marcelina Podlińska (KS Budowlani Olsztyn) – Marta Ruszczyńska (UKS Okęcie Sport Warszawa) 7:5 6:2

Marcelina Podlińska (KS Budowlani Olsztyn) – Magdalena Stępnik (MUKS Gemik Kielce) 6:1 6:1

Marcelina Podlińska (KS Budowlani Olsztyn) – Adrianna Wilczewska (KS Budowlani Olsztyn) 6:4 6:4

Adrianna Wilczewska (KS Budowlani Olsztyn) – Marta Ruszczyńska (UKS Okęcie Sport Warszawa) 6:2 6:0

Adrianna Wilczewska (KS Budowlani Olsztyn) – Magdalena Stępnik (MUKS Gemik Kielce) 6:1 6:1

Marta Ruszczyńska (UKS Okęcie Sport Warszawa) – Magdalena Stępnik (MUKS Gemik Kielce) 7:6 6:3

Kolejność

1 Marcelina Podlińska (KS Budowlani Olsztyn) – 3 zw.

2 Adrianna Wilczewska (KS Budowlani Olsztyn) – 2 zw.

3 Marta Ruszczyńska (UKS Okęcie Sport Warszawa) – 1 zw.

4 Magdalena Stępnik (MUKS Gemik Kielce) – 0 zw.

o miejsca 5-8

Paulina Kostka (MKS Szczawno Zdrój) – Patrycja Koźluk (AT Jabłoń Lake Resort) 6:0 6:0

Paulina Kostka (MKS Szczawno Zdrój) – Natalia Salwa (NST Świętokrzyskie) 6:2 6:3

Paulina Kostka (MKS Szczawno Zdrój) – Klaudia Zielińska (UKS Team Mrągowo) 6:2 6:1

Natalia Salwa (NST Świętokrzyskie) – Patrycja Koźluk (AT Jabłoń Lake Resort) 6:1 6:0

Natalia Salwa (NST Świętokrzyskie) – Klaudia Zielińska (UKS Team Mrągowo) 4:6 6:1 6:10

Klaudia Zielińska (UKS Team Mrągowo) – Patrycja Koźluk (AT Jabłoń Lake Resort) 6:3 6:3

Kolejność

5 Paulina Kostka (MKS Szczawno Zdrój) – 3 zw.

6 Klaudia Zielińska (UKS Team Mrągowo) – 2 zw.

7 Natalia Salwa (NST Świętokrzyskie) – 1 zw.

8 Patrycja Koźluk (AT Jabłoń Lake Resort) – 0 zw.

{AdmirorGallery}jablon20{/AdmirorGallery}

Mężczyźni

Eliminacje

Grupa A

Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) – Mateusz Smolicki (Warszawianka) 6:1 6:1

Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) – Phillip Gresk (Warszawianka) 6:4 6:2

Mateusz Smolicki (Warszawianka) – Phillip Gresk (Warszawianka) 1:6 1:6

Kolejność

1 Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) – 2 zw.

2 Phillip Gresk (Warszawianka) – 1 zw.

3 Mateusz Smolicki (Warszawianka) – 0 zw.

Grupa B

Dariusz Lipka (SKT Sopot) – Jarosław Bieńkowski (SKT Centrum Bydgoszcz) 6:3 6:0

Dariusz Lipka (SKT Sopot) – Paweł Lipka (SKT Sopot) 2:6 2:6

Jarosław Bieńkowski (SKT Centrum Bydgoszcz) – Paweł Lipka (SKT Sopot) 1:6 6:2 11:9

Kolejność

1 Paweł Lipka (SKT Sopot) – 1 zw. (+1)

2 Dariusz Lipka (SKT Sopot) – 1 zw. (0)

3 Jarosław Bieńkowski (SKT Centrum Bydgoszcz) – 1 zw. )-1)

Grupa C

Maciej Jabłoński (SKT Sopot) – Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) 6:0 6:3

Maciej Jabłoński (SKT Sopot) – Maksymilan Derewońko (Budowlani Olsztyn) 6:0 6:3

Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) – Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) 7:5 6:3

Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) – Maksymilan Derewońko (Budowlani Olsztyn) 6:2 7:2

Maciej Jabłoński (SKT Sopot) – Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) 2:6 7:6 11:9

Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) – Maksymilan Derewońko (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:2

Kolejność

1 Maciej Jabłoński (SKT Sopot) – 3 zw.

2 Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) – 2 zw.

3 Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) – 1 zw.

4 Maksymilian Derewońko (Budowlani Olsztyn) – 0 zw.

Grupa D

Dominik Nazaruk (ATZ Tenispoint) – Przemysław Kwiatkowski (Olimpia Elbląg) 6:1 6:4

Dominik Nazaruk (ATZ Tenispoint) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:1

Marcel Jędruszczak (Start Wisła Toruń) – Przemysław Kwiatkowski (Olimpia Elbląg) 6:3 6:3

Marcel Jędruszczak (Start Wisła Toruń) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 3:6 3:6

Dominik Nazaruk (ATZ Tenispoint) – Marcel Jędruszczak (Start Wisła Toruń) 7:5 6:3

Przemysław Kwiatkowski (Olimpia Elbląg) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 1:6 0:6

Kolejność

1 Dominik Nazaruk (ATZ Tenispoint) – 3 zw.

2 Michał Górka (Budowlani Olsztyn) – 2 zw.

3 Marcel Jędruszczak (Start Wisła Toruń) – 1 zw.

4 Przemysław Kwiatkowski (KT Olimpia Elbląg) – 0 zw.

{AdmirorGallery}jablon36{/AdmirorGallery}

Grupy finałowe

o miejsce 1-4

Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) – Paweł Lipka (SKT Sopot) 6:0 6:3

Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) – Maciej Jabłoński (SKT Sopot) 6:1 6:1

Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) – Dominik Nazuruk (ATZ Tenispoint) 6:2 7:5

Paweł Lipka (SKT Sopot) – Maciej Jabłoński (SKT Sopot) 6:4 6:1

Paweł Lipka (SKT Sopot) – Dominik Nazaruk (ATZ Tenispoint) 3:6 3:6

Maciej Jabłoński (SKT Sopot) – Dominik Nazaruk (ATZ Tenispoint) 6:2 6:4

Kolejność

1 Wojciech Lutkowski (KT Legia Warszawa) 3 zw.

2 Dominik Nazaruk (ATZ Tenispoint) 1 zw.

3 Paweł Lipka (SKT Sopot) 1 zw.

4 Maciej Jabłoński (SKT Sopot) 1 zw.

o miejsca 5-8

Phillip Gresk (Warszawianka) – Dariusz Lipka (SKT Sopot) 3:6 3:6

Phillip Gresk (Warszawianka) – Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) 6:2 6:2

Phillip Gresk (Warszawianka) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 1:6 6:3 10:8

Dariusz Lipka (SKT Sopot) – Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) 6:0 6:0

Dariusz Lipka (SKT Sopot) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 6:1 6:1

Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) – Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 6:3 6:2

Kolejność

5 Dariusz Lipka (SKT Sopot) 3 zw.

6 Phillip Gresk (Warszawianka) 2 zw.

7 Przemysław Zieliński (SKT Centrum Bydgoszcz) 1 zw.

8 Michał Górka (Budowlani Olsztyn) 0 zw.

o miejsce 9-13

Mateusz Smolicki (Warszawianka) – Jarosław Bieńkowski (SKT Centrum Bydgoszcz) 6:2 6:2

Mateusz Smolicki (Warszawianka) – Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) 7:5 6:0

Mateusz Smolicki (Warszawianka) – Marcel Jędruszczak (KT Start Wisła Toruń) 4:6 6:4 10:7

Jarosław Bieńkowski (SKT Centrum Bydgoszcz) – Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) 5:7 7:5 10:5

Jarosław Bieńkowski (SKT Centrum Bydgoszcz) – Marcel Jędruszczak (KT Start Wisła Toruń) 2:6 2:6

Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) – Marcel Jędruszczak (KT Start Wisła Toruń) 2:6 1:6

Kolejność

9 Mateusz Smolicki (Warszawianka) 3 zw

10 Marcel Jędruszczak (KT Start Wisła Toruń) 2 zw.

11 Jarosław Bieńkowski (SKT Centrum Bydgoszcz) 1 zw.

12 Jan Sarysz (MKT Stalowa Wola) 0 zw.

o miejsce 13-14

Przemysław Kwiatkowski (KT Olimpia Elbląg) – Maksymilian Derewońko (Budowlani Olsztyn) 6:2 6:0

Kolejność

13 Przemysław Kwiatkowski (KT Olimpia Elbląg) 1 zw.

14 Maksymilian Derewońko (Budowlani Olsztyn) 0 zw.

{AdmirorGallery}jablon35{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Budowlani Olsztyn Elbląg Mrągowo Olimpia Elbląg Olsztyn tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x