OTK Skrzatek (do lat 12) Bydgoszcz 2013 – Weronika skuteczna na głębszej wodzie

Weronika Ejsmont, zawodniczka Szkoły Tenisa RPSPORT Olsztyn, odniosła znaczący sukces zwyciężając w turnieju klasyfikacyjnym do lat 12 rozegranym w Bydgoszczy. Cieszymy się bardzo, że młodzi tenisiści odnoszą sukcesy w imprezach ponadregionalnych, tym bardziej, że w kategorii skrzatek mamy niezłą drużyną, którzy w następnym sezonie może sprawić wiele niespodzianek.

Wyniki:

1 runda

Bye

półfinał

Alekandra Wnuczek( Centrum Inowrocław ) 6:0 6:0

finał

Magda Penczar ( Lechia Gdańsk ) 6:3 6:1.

Wprawdzie obsada turnieju nie była zbyt liczna – ocenia trener zawodniczki Roman Pasyniuk, ale każdy taki start podbudowuje psychicznie zawodnika oraz pozwala na doskonalenie swoich umiejętności w warunkach meczowych. Zwycięstwo Weroniki było pierwszym sukcesem odniesionym poza naszym województwem, gdzie o wiele trudniej o dobre wyniki.

Młoda Olsztynianka dopiero stawia pierwsze kroki na arenie ogólnopolskiej, ale dzięki kilku udanym startom w tym sezonie może liczyć na awans do pierwszej 20-stki listy PZT do lat 12.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x