Podsumowanie II edycji Ligi „Laver Premium” – Po zmaganiach czas na honory…

W sobotę (23 listopada) odbyło się uroczyste podsumowanie drugiej edycji Ligi Tenisowej „ Laver Premium”. W tegorocznej edycji graczy podzielono na grupy, z których wyłonieni najlepsi zawodnicy zmagali się o miano zwycięzcy Ligi. Tegorocznym zdobywcą tytułu został Zbigniew Kotewicz z Iławy, który zwyciężył również w Rankingu „Maximus” 2013. Drugie miejsce wywalczył Wojciech Konkel z Lubawy, na trzeciej pozycji uplasował się Dariusz Kamiński z Iławy.

 

Zwycięzca ubiegłorocznej edycji – Łukasz Żywicki (Nowe Miasto Lub.) w tym roku zajął miejsce czwarte. Do uhonorowanej szóstki należeli również Jarosław Wojtkiewicz (Lubawa) oraz Marek Dzieńkowski (Iława).

Prezes Lubawskiego Towarzystwa Tenisowego „Laver”, Jarosław Szczepański oraz Przemysław Kurszewski, dyrektor ds. PR i marketingu LTT „Laver” wręczyli obecnym laureatom nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Po części oficjalnej, uczestników spotkania poproszono do stołu na mały poczęstunek. 

Na zdjęciach uroczystość z podsumowania edycji i turniejów na kortach w Lubawie

{AdmirorGallery}lav750{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława lubawa nowe miasto lubawskie Tenis stołowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x