Puchary Lavera rozdane – W maju zaczynamy w Lubawie od nowa

W sobotę (28 lutego) w lubawskim OSiR odbyła się uroczystość uhonorowania czołowych tenisistów, uczestniczących w zawodach ligowych w 2014 r. Organizatorem rozgrywek było Lubawskie Towarzystwo Tenisowe „Laver”. W minionym sezonie zawodnicy po raz trzeci rywalizowali w Lidze Tenisowej „Laver Premium”.

Spośród graczy z: Lubawy, Iławy, Nowego Miasta Lubawskiego i Rybna, zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł nowomieszczanin Łukasz Żywicki, który powtórzył swój sukces z 2012 r. W trzyosobowym finale pokonał on Dariusza Kamińskiego (II miejsce, Iława) i reprezentanta gospodarzy Jarosława Szczepańskiego (III m.).

W 2014 r. cykl zawodów został poszerzony o kolejne imprezy: Lubawski Ranking Tenisowy i Ligę Deblową. Zmagania wśród miejscowych graczy wygrał Wojciech Konkel, który wyprzedził Jarosława Szczepańskiego i Rafała Ankowskiego.

Ci dwaj ostatni zawodnicy mogli za to cieszyć się ze zwycięstwa w Lidze Deblowej. Kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa. Tytuł wicemistrzowski przypadł zaprzyjaźnionej parze z Nowego Miasta Lubawskiego – Jackowi Sokołowskiemu i Łukaszowi Żywickiemu. Na trzecim miejscu uplasował się debel iławski – Tomasz Dumkiewicz i Zenon Klonowski.

Jak zapowiedział Przemysław Kurszewski, dyrektor ds. PR i marketingu, rozgrywki ligowe w trzech wymienionych kategoriach będą kontynuowane. Lubawski Ranking rozpocznie się już na początku maja, natomiast dwie pozostałe ligi na początku czerwca. Dokładne terminy i zasady zostaną podane odpowiednio wcześniej na stronie internetowej LTT „Laver”.

Więcej o tenisie na www.laver.pl.

{AdmirorGallery}laver755a{/AdmirorGallery}

pk, foto: z archiwum LTT „Laver”

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława lubawa nowe miasto lubawskie Rybno tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x