Radwańska i Fibak tak właśnie zaczynali – Warto spróbować!

Klub Sportowy "Budowlani " Olsztyn prowadzi nabory dzieci do lat dziesięciu do nauki gry w tenisa ziemnego i szkolenia zawodniczego. Zajęcia prowadzą trenerzy Polskiego Związku Tenisowego (kontakt: tel. 501 434 694).  Fachowa opieka jest gwarantowana, bowiem olsztyńska sekcja specjalizuje się w edukacji tenisowej młodzieży, zresztą ze znakomitymi efektami. Świadczą o tym wyniki w krajowych turniejach indywidualnych i drużynowych.

Klub Sportowy „Budowlani ” Olsztyn prowadzi nabory dzieci do lat dziesięciu do nauki gry w tenisa ziemnego i szkolenia zawodniczego. Zajęcia prowadzą trenerzy Polskiego Związku Tenisowego (kontakt: tel. 501 434 694).  Fachowa opieka jest gwarantowana, bowiem olsztyńska sekcja specjalizuje się w edukacji tenisowej młodzieży, zresztą ze znakomitymi efektami. Świadczą o tym wyniki w krajowych turniejach indywidualnych i drużynowych.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x