Skrzatki ST RP-SPORT wchodzą w sportowe życie – Ten nieszczęsny siódmy gem… –

W hali tenisowej OSiR Inowrocław rozegrano Finał Konferencji Północnej Halowych Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów w tenisie. Warmię i Mazury reprezentowały zawodniczki ST RP-SPORT.Pola Wygonowska i Weronika Ejsmont. Podopieczne trenerów Romana Pasyniuka i Wojtka Włodarczyka przegrała spotkanie w stosunku 1-2. Był to pierwszy start młodych zawodniczek w tak poważnym cyklu Mistrzostw Polski. Poziom spotkań był wyrównany i przy odrobinie szczęścia można było sprawić niespodziankę i wygrać to spotkanie. O meczu napisał do nas trener Wojciech Włodarczyk.

 

– W decydującym o końcowym meczu deblowym nasze zawodniczki prowadziły w pierwszym secie 4-2 i 30-0, gdyby wygrały 7-mego gema mecz mógł potoczyć się na naszą korzyść ,zwycięstwo dawało awans do finału Krajowych Mistrzosw Polski. Ale stało się inaczej (brak doświadczenia ). Oceniając start naszych zawodniczek w kategori skrzatów jesteśmy optymistami na nadchodzący sezon letni. Zawodniczki ST RP-SPORT Olsztyn czekają teraz starty w ogólnopolskich turniejach klasyfikacyjnych, Letnich Mistrzostwach Polski. Liczymy na sukcesy i prawidłowy rozwój karier tenisowych naszych podopiecznych.

{AdmirorGallery}wygon18{/AdmirorGallery}

Foto: Adam Wygonowski:  od lewej Weronika Ejsmont,Wojtek Włodarczyk ,Pola Wygonowska

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x