Skrzaty bez sukcesów w Markach – Szybko skończyli

W Markach odbyły się Halowe Mistrzostwa – Puchar Polski skrzatów (do 12 lat) w tenisie. Skromna ekipa Warmii i Mazur złożona z zawodników Olimpii Elbląg i UKS Drwęckie Ostróda nie odegrała większej roli. Jeden wygrany pojedynek – to za mało, biorąc nawet pod uwagę, że pracujemy w innych warunkach niż pozostałe ośrodki.

 Pierwsza rundę przebrnął tylko Jakub Piotrowski z Olimpii Elbląg, który pokonał Szymona Iwaszkiewicza (Warszawianka) 6:4 6:1, w drugiej jednak uległ Marcinowi Kuroszowi (GTT Głogów) 2:6 0:6.

Jego kolega klubowy Filip Wojtaś skończył udział w imprezie już na pierwszej grze. Poniósł porażkę z Kacprem Błaszczykiem (Kozica Piotrków Trybunalski) 3:6 1:6.

Wiktor Kotwicki (Drwęckie Ostróda) też nie  pokonał pierwszej rundy po przegranej z Danielem Michalskim (Tie Break Warszawa) 1:6 2:6.

Z zainteresowaniem przyglądaliśmy się występowi olsztynianki Marceliny Podlińskiej reprezentującej barwy warszawskiej Legii. Furory nie zrobiła odpadając szybko w singlu i deblu, choć była rozstawiona z numerem 4.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x