Szkoła Tenisa RP Sport zaprasza – Warto przeżyć przygodę na korcie

Szkoła Tenisa RP Sport prowadzi nabór dzieci do szkółki tenisowej. To w dobie prawdziwego boomu w tej dyscyplinie sportu oferta atrakcyjna, bo jeśli chodzi o rynek olsztyński reprezentanci tej sekcji odnoszą coraz więcej sukcesów. Nie każdy zostanie Radwańską czy Janowiczem, ale można nauczyć się pięknej gry, elegancji na korcie, a być może ktoś wykorzysta swój potencjał i przeżyje piękna sportową przygodę.

 

Szkoła Tenisa RP Sport powstała w 1992 r. i zajmuje się nauczaniem gry w tenisa dzieci, młodzieży i dorosłych na poziomie wyczynowym jak i rekreacyjnym. Wielu wychowanków zajmowało czołowe miejsca na listach rankingowych PZT .Tylko w ciągu ostatnich pięciu lat zawodnicy klubu zdobyli 10 medali indywidualnych i drużynowych mistrzostw Polski.

Kadrę szkoleniową stanowią:

Roman Pasyniuk – trener II klasy tenisa, absolwent AWF Warszawa, doświadczony podagog oraz Grzegorz Pawłowski – trener od przygotowania ogólnorozwojowego, doświadczony pedagog

W klubie można również wynająć kort tenisowy, kupić rakietę i inne akcesoria tenisowe oraz naciągnąć rakietę

{AdmirorGallery}pasy45{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x