Tenis w Aquasferze czy do możliwe? A wszystko z myślą o Wojtku…

W sobotę (14 grudnia) Urząd Miasta Olsztyn i Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy serdecznie zapraszają do Aquasfery w Olsztynie przy ul. Piłsudskiego. W godzinach: 10-14 odbędzie się akcja na rzecz leczenia oraz rehabilitacji trenera i animatora tenisa Wojciecha Włodarczyka po ciężkim wypadku samochodowym. Tenis w Aquasfrze? Jak się okazuje nie ma w tym żadnej sprzeczności.

Wszyscy którzy tego dnia odwiedzą basen w godz.10.00 – 14.00, zakupią bilet ulgowy lub normalny i wrzucą datek do puszki – otrzymają drugą godzinę gratis. (dotyczy e-karty, Benefit Systems, Fit Profit, Fit Flex, Ok System).

W tych godzinach Warmińsko-Mazurski Związek Tenisa przedstawi Program Tenis 10 PZT. Na holu basenu będzie przygotowany mini kort na którym odbędą się pokazy dzieci do lat 10 szkolonych w „Programie Tenis 10”. Wszystkie chętne dzieci będą mogły wziąć udział w zabawach tenisowych na mini korcie i spróbować swoich umiejętności i predyspozycji do tenisa.

Na holu Aquasfery będzie też wystawa prac graficznych Mirosława KrzyśkówKarykatury sław polskiego i światowego tenisa”, które później zostaną wystawione na aukcji z której zgromadzone środki zostaną przeznaczone na rzecz Wojciecha Włodarczyka, Karykatury z Jerzym Janowiczem są z jego własnym autografem z przeznaczeniem na aukcję, do której dołożył własną rakietę tenisową z meczu z Rafaelem Nadalem na turnieju w Paryżu.

Wątek dotyczący Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza jest szczególnie interesujący w kontekście ich wspólnych występów w Pucharze Hopmana w Australii. Polska para należy do głównych faworytów mistrzostw świata drużyn mieszanych. Gdyby zdobyła tytuł, a jest to przecież realne, wartość takiej pracy (karykatury) wzrosłaby dodatkowo.

{AdmirorGallery}hopman13{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Aquasfera Olsztyn tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x